Müşteri Hizmetleri

İletişim / Künye

   ADRES :  Zeytinli mh. 114 Nolu cd. No: 11-A
     Şehitkamil - Gaziantep

   Mail 

:
 Nuri Maviş Camii Güney Yanı
 
 goncakitabevi@gmail.com

 
   TELEFON :  0342 220 34 99 -  0535 224 37 24
   VERGİ DAİRESİ :  Şehitkamil
   VERGİ NO :  7910305659
   SİCİL NO :  36168
   TİCARET ODASI NO :  36697
 
  

                                                                           

ÖNEMLİ NOT :  


Hesaba eft yaparken alıcı bölümüne Hacı Yusuf  ŞAHİN yazınız. Gonca kitap yazmayınız. Bankaların aldığı Havale veya Eft ücretini toplam alışveriş ücretinden düşmeyiniz. Havale-Eft ödemeli alımlarda havale ücreti müşteriye aittir. Siparişin toplam ücretinden havale ücreti düşülerek yapılan ödemelerde ürün sevkiyatı yapılmayacaktır.


 

            BANKA HESAP BİLGİLERİ
 

 HESAP SAHİBİ

:

 HACI YUSUF ŞAHİN

 ÖNEMLİ NOT

:

 
Tüm Hesaplar HACI YUSUF ŞAHİN Adınadır.

 HAVALE  ya da EFT Yaparken Alıcı kısmına GONCA KİTAP Yazmayınız.

 

 KUVET TÜRK İBAN

:

 TR 38 0020 5000 0089 8773 8000 01

 ZİRAAT BANKASI İBAN

:

 TR 35 0001 0000 4263 7157 66 50 01

 POSTA ÇEKİ HESAP NO

 

 532 76 74ÖNEMLİ NOT :  


Hesaba eft yaparken alıcı bölümüne Hacı Yusuf  ŞAHİN yazınız. Gonca kitap yazmayınız. Bankaların aldığı Havale veya Eft ücretini toplam alışveriş ücretinden düşmeyiniz. Havale-Eft ödemeli alımlarda havale ücreti müşteriye aittir. Siparişin toplam ücretinden havale ücreti düşülerek yapılan ödemelerde ürün sevkiyatı yapılmayacaktır.


Keyfi iade durumlarında, sipariş iptallerinde gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. İade hakkımı kullandım diye ödememezlik yapılırsa hakkımızı "boynuzsuz koyunun boynuzlu koyundan hakkını alacağı HESAP GÜNÜ"nde alırız. Allah var gam yok.


İade hakkınız tabii ki var. Ve bu hakkınızı kulanmak doğal hakkınızdır. Ama iade işleminden doğan gidiş dönüş kargo ücretini sizin ödemeniz gerekir. Mesela bulunduğunuz yerde, bir alış veriş merkezinden, herhangi bir yerden bir ürün aldınız. Evinize geldiniz. Ama herhangi bir sebebten iade etmek istediniz. İlgili alış veriş merkezine telefon açıp "ben bu ürünü iade edeceğim gelip alınız" mı dersiniz, tabi ki hayır. Arabanız varsa arabanızla veya toplu taşıma araçlarıyla kendiniz kalkar gidip iade edersiniz. Sonuçta o işlem için bir masrafınız olacak. 


Kapıda Teslimatta Ödemeli siparişlerde, paketi açtırıp kontrollü alım yapmak isteyenler, önceden bizi telefon ile arayıp bu isteklerini sözlü olarak iletsinler, çünkü kargo şirketi bu işlem için ŞUBEDE TESLİMAT olursa müsaade vermektedir. Yani paket ilgili kargo nun şubesinden teslim alınırsa paketi açtırıp kontrol yaptırmaktadır. Adres teslimi olursa yapmamaktadır.


Siz ne kadar ısrar ederseniz de olmaz. Ve paket iade edilir. Bu iade işleminden doğan gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Ben iade hakkımı kullanmdım diye bir kenara sıyrılamazsınız. Bu fani dünyada hakkımızı alamazsak da, baki alem olan ahirette alırız inşaallah. Bize güvenmiyor iseniz lütfen bizi yormayınız. Veya intenetten alışveriş yapmayınız. Gidip en yakın kitapçıdan alış-verişinizi yapınız.


Ayrıca Kargo görevlisi paketi adresinize getirip teslimatı alacak kimseyi adresinde bulamaz ise, sizin adresinize en yakın kargo şubesine bırakır ve ortalama 3 gün içinde paketi ilgili şubeye gidip almanız gerekir. Paketi almazsanız iade edilirse gidiş-dönüş kargo ücretini ödemeniz gerekir. Bu ücreti İLETİŞİM sayfamızdaki hesaplarımıza yatırınız. Adresinizde sürekli kalan kimse yok ise KAPIDA ödemeli alış-veriş yapmayınız. 


 

Yayınevi kitap içeriği hatasından, kitap içeriği yanlış ise veya eksik olduğunu düşünüyorsanız iade durumlarında iade kargo ücreti müşteriye aittir.  Yani yoruma dayalı yazarın görüşünün yanlış olduğunu, yayınevinin yanlış bastığını düşündüğünüz iadelerin ücretleri müşteriye aittir. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız.  Baskı hatalı, matbaa hatalı, eksik sayfalı kitapların iade ücreti bize aittir. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız.

 

Kargo Ücretleri :


Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. 

HEPSİ JET,  YURTİÇİ ve PTT Kargo İLE ÇALIŞMAKTAYIZ VE ÜCRETLİ KARGO. ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASI KALKTI.

KREDİ Kartı veya Havale EFT ile ortalama 85-110 TL arası kargo ücreti çıkmakta. Teslimatta Kapıda Ödeme ile 110-120 TL ORTALAMA ÜCRET çıkmaktadır.


Ve ayrıca tüm kargo ücretleri ürünleri sepete atıp ilerleyince Adresi girdikten sonra ÖDEME EKRANI nda karşınıza çıkmaktadır.İletişim Formu

Size daha sağlıklı geri dönüş yapabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.