• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Açıklamalı Namaz Tesbihatı ve Türkçe Okunuşu, Çanta

   Fiyat:
   80,00 TL
   İndirimli Fiyat (%41,3) :
   47,00 TL
   Kazancınız 33,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap             Açıklamalı Namaz Tesbihatı ve Türkçe Okunuşu, Ashabı Bedir İlaveli
   Derleyen       Bediüzzaman Said Nursi (ra)
   Tercüme        Mehmet Nihat
   Yayınevi        Sebat Yayınları
   Kağıt  Cilt      Sarı şamua - KENAR YALDIZLI,  Lüks Termo Deri Cilt
   Sayfa  Ebat    222 sayfa - 14x19,5 cm - Çanta boy, 2 renk
   Yayın Yılı       2020 -  Kod 1008

    

   Sebat Yayınları, Açıklamalı Namaz Tesbihatı ve Türkçe Okunuşu adlı kitabı incelemektesiniz.
   Çanta Boy Açıklamalı Namaz Tesbihatı Türkçe Okunuşlu kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusuözetifiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
    
   Tercümesi Mehmet Nihat tarafından hazırlanan “ Açıklamalı Namaz Tesbihatı ve Türkçe Okunuşu ” beş vakit namazın ardından tesbihat okuyacaklara önemli imkân ve kolaylıklar sunuyor.
    
   Arapça okumasını bilenler için yeni tesbihatın en önemli yönü, okumayı en kolay ve rahat hale getirme gayesiyle tasarlanan bilgisayar hattıyla yazılmış olması. Harfler ve harekeler takılmadan ve hata yapmadan okumayı sağlayan bir tasarımla sunuluyor.
    
   Arapça sayfanın hemen karşısında Arapça okumasını bilmeyenler için sunulan transkripsiyonlu metin ayrı bir avantaj sağlıyor. Böyle bir metnin verilmesindeki temel maksat Türkçemizdeki Latin harflerin Arapçadaki bazı harflerin telaffuzunu karşılamıyor olması ve okuyanların hatalı telaffuzdan kurtarılması. Kullanılan transkripsiyon harfleri şunlardır:
    
   ?  ?  ?  =  ?=  ? =  ?    
    
   ?  =  ?    s  =  ? š  =  ?
    
   ?   ?  ?  =  ?=  ?  =  ?     
    
   ?   =  ?
    
   Yeni tesbihatın en belirgin ve önemli üçüncü özelliği ise, yine bütün sayfalarda Arapça metnin hemen karşısına açıklamalı mealin aktarılması. Arapça veya transkripsiyonlu metni okuyan herkes, okudukları bölümün mânâsını detaylı açıklamalarıyla birlikte okuma ve anlama imkânı buluyorlar.
    
   222 sayfadan meydana gelen ve 14x9,5 cm. ebadında hazırlanan yeni Tesbihat, ebat yönüyle de okurların daha rahat ve yorulmadan okuyabilme avantajı sağlıyor.  ( namaz tesbihatı , sebat yayınları tesbihat , açıklamalı ve tarkçe okunuşlu tesbihat , Latince okunuşlu namaz tesbihatı , namaz tesbihatı, çanta boy tesbihat, sebat yayınları ashabı bedir ilaveli namaz tesbihatı )   Sebat Yayınları, çanta boy Açıklamalı Namaz Tesbihatı ve Türkçe Okunuşu adlı kitabı incele diniz.
    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789756229552
   MarkaSebat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789756229552

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.