• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Akaidin Lamı Cimi Pratik Akaid Serisi

   Fiyat:
   43,00 TL
   İndirimli Fiyat (%53,5) :
   20,00 TL
   Kazancınız 23,00 TL
   Aynı Gün Kargo

     
   Kitap           Akaidin Lamı Cimi Pratik Akaid Serisi (3 Kitap Bir Arada)    
   Yazar           N. K. Osmanoğlu Balım   
   Yayınevi       Rabbani Yayınevi
   Kağıt Cilt     Şamua kağıt, Karton kapak
   Sayfa Ebat   218 Sayfa, 13,5x19,5 cm
   Yayın Yılı     2018   Rabbani Yayınları Akaidin Lamı Cimi kitabını incelemektesiniz.    
   Akaidin Lamı Cimi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2        Önsöz

   Eskiden eserleri okurken yanlarına notlar alınırmış 'sual' yerine sual kelimesinin son harfi olan 'lam' harfi 'cevap' yeri­ne de cevap kelimesinin ilk harfi olan 'cim' harfi konulurmuş. Eğer metinde lam ve cim yoksa gayet açık demekmiş. Yani lamı cimi yok; tartışması yok manasında kullanılırmış. Bizler­de bu mütevâzi eserdeki sual ve cevapları sizler için tespit edip düzenledik ve adını "Akâid'in Lamı Cimi "yani "Akâid'in Sual ve Cevabı" koyduk.

   Bu eseri, bütün talebelerin akaid sınavlarından yüksek not almaları ve itikatlarını zevkle öğrenmeleri gayesi ile hazırla­dık. Ümidimiz odur ki başta Allah (Celle Celâlühü) ve Rasûl'ü (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem) sonra bu yolları bize sevdiren Mahmut efendi hazretlerimiz (Kuddise Sirruhu) bizden hoşnut olur ve akaid talipleri dualarında bize de yer ayırır.

   N.K. OSMANOĞLU BALIM

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786254009341
   MarkaRabbani Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786254009341

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.