• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Canım Peygamberim, Büyük Boy

   Fiyat:
   80,00 TL
   İndirimli Fiyat (%53,8) :
   37,00 TL
   Kazancınız 43,00 TL
   Aynı Gün Kargo


   Kitap         Canım Peygamberim, Büyük Boy

   Yazar         Yavuz Bahadıroğlu
   Yayınevi     Nesil Yayınları, Sabah Gazetesi Baskısı
   Kağıt Cilt    1. Hamur Renkli Resimli - Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat  224 sayfa - 16,5x22,5 cm  Büyük Boy
   Yayın Yılı     2015


   Sabah Gazetesi Baskısıdır, Nesil Yayıevinin ki ile tamamen aynıdır, sadece kabında Sabah yazısı vardır. Bu ürün gazete bir ara promosyon kupon karşılığı verilmişti. Üretim fazlası olduğundan satışa sunulmuştur.


   Yavuz Bahadıroğlu Canım Peygamberim Kitabı 
   nı incelemektesiniz.

   Nesil Yayınları Canım Peygamberim kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


   Yaratan Rabbinin adıyla oku. O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Efendimizin (a.s.m.) ifadesiyle “cennet kokusu” ve “gözümüzün nuru” çocuklarımıza, O Güzeller Güzeli’nden pek çok defa bahsetmişizdir. Onun hayatına dair masal tadında kıssalar anlatmış, küçücük kalplerinin onun sevgisiyle dolmasını istemişizdir. Çünkü biliyoruz ki, o insanların en güzeli ve bize en güzel örnek…

   Sevgili Peygamberimiz (a.s.m.) 571’den 632 yılına kadar süren mübarek hayatı boyunca örnek bir hayat yaşadı. Peygamber olarak Rabb’inden gelen hakikatleri bize ulaştırdı, yaşayışıyla da bize nasıl iyi insan ve nasıl iyi mümin olunabileceğini öğretti. Sözleri, yaşadıkları, olaylar karşısında verdiği tepkiler herkes tarafından dikkatle izlendi.

   Bu kitapta Peygamberimizin (a.s.m.) örnek hayatı bütün detaylarıyla ele alınıyor. Dünyayı şereflendirişinden Rabb’ine kavuştuğu güne kadar neler yaşadığı, ilköğretim çağındaki çocukların seviyesine göre anlatılıyor.

   Nesil Çocuk Yayınları ndan çıkan kitap, usta yazar Yavuz Bahadıroğlu’nun kaleminden yayınlandı. İftihar vesilesi Peygamber Efendimizi (a.s.m.) anlatan bu kitap, aynı zamanda Millî Eğitim Bakanlığı’nca okullara tavsiye ediliyor.


   Eminim birçoğunuz Peygamber Efendimizi (a.s.m.) annenizden, babanızdan, dedenizden veya bir başka büyüğünüzden duydunuz. Onun hayatına dair size ma­sal tadında kıssalar anlatıldı. Ancak yüce dinimizi bize öğretmekle görevlendirilen Sevgili Peygamberimizin (a.s.m.) sadece hayatının bir kısmını bilmek yetmez. Onu ve dinimizi daha yakından tanımak için doğumun­dan vefatına kadar Efendimizin (a.s.m.) yaşadıklarını öğrenmemiz gerekir.

   Peygamberimiz (a.s.m.) 571'den 632 yılına kadar sü­ren hayatı boyunca inanılmaz ama bir o kadar da gerçek olaylar yaşadı. Sözleri, yaşadıkları, olaylar karşısında verdiği tepkiler herkes tarafından örnek alındı. Haya­tının her karesiyle Müslüman bir insanın nasıl olması gerektiğini anlattı. Bu kitapta Peygamberimizin (a.s.m.) örnek hayatını bütün detaylarıyla göreceksiniz.

   "Canım Peygamberim" kitabını oku rken bazen hüzünlenecek, bazen sevinecek, bazen de çok şaşıracaksı­nız... Ancak her satırda Efendimizi (a.s.m.) daha yakın­dan tanıyacak ve çok daha fazla seveceksiniz.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789754081244
   MarkaNesil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789754081244

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.