• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Dinimize Hizmetin İç Sorunları

   Fiyat:
   35,00 TL
   İndirimli Fiyat (%42,9) :
   20,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   Aynı Gün Kargo

          
   Kitap            Dinimize Hizmetin İç Sorunları

   Yazar           Nureddin Yıldız
   Yayınevi      Tahlil Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

   Sayfa Ebat   184 sayfa , 13,5x21 - Roman Boy
   Yayın Yılı     2019   Tahlil Yayınları Dinimize Hizmetin İç Sorunları kitabı nı incelemektesiniz.    
   Nurettin Yıldız Yoldaki Dinimize Hizmetin İç Sorunları kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.

   Dinimiz bize en büyük ikramı yapmak istiyor; bizi cennetle yüzleştirecek.
   Dinimizden nimetlerin en büyüğünü alacağız. Bizim de ona vermemiz gerekir.
   Dinimiz için çalışmamız, cihad etmemiz kadar tabii ne olabilir?
   Dinimiz için çalışmayı, hayır işi olarak da göremeyiz. Mesai fazlasından artırarak yaptığımız işlerden çok, canımızdan, malımızdan artırarak dinimize hizmet etmek isteriz.
   Dinimiz buna ve daha fazlasına layıktır. Ancak verirken zarar değil, destek vermek gerekir. Bir araya gelmemiz şart. Beraberliğimiz ise sıkıntı üretmemelidir. Kaş yaparken göz çıkarmış olmayalım.


   Dinimize Hizmetin İç Soranları

   Allah rızasına ermek için biraraya gelip çalışan mü'minlerin bir zaman sonra, planladıklarını gerçekleştiremeden dağılmalarının nedenleri her zaman dış güçler veya siyasi rakipler değildir. Elbette mü'minlerin önünde, mü'min vasfını taşımayan güçler ezelî bir düş­mandır. Düşmanlıklarının sürekliliğinde de şaşılacak bir şey yoktur. Ancak bir araya gelenleri dağıtan düşman sadece dışarıdakiler olmamaktadır.

   Allah için bir araya gelip çalışma yaptığımız ortam ve beraber olmamız gereken kardeşlerimiz dağıtıyorsa ve planımızı tahakkuk ettiremiyorsak olumsuz etkenin içeriden veya dışarıdan olmasının önemi kalmamaktadır. Sonuçta Allah için yapılması düşünülenler yapılamamıştır.

   İşte bu kitap, Allah için bir araya gelip salih ameller yapmak isteyen ve bu uğurda birikimlerini, vakitlerini ve mallarını feda edenlerin güzel niyetlerle başladıkları çalışmalarında büyük dava­larını küçük zannedilen hatalara ve sıkıntılara kurban etmesinler diye kaleme alınmıştır.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056015861
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056015861

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.