• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   İman Serisi, Arif ile Elif İmanın Şartlarını Öğreniyor

   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,1) :
   44,00 TL
   Kazancınız 26,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            İman Serisi,
   Arif ile Elif İmanın Şartlarını Öğreniyor

   Derleyen      İsmail Tezer
   Yayınevi       Can Kardeş Yayınları, Yeni Asya Kitap
   Kağıt Cilt      1. Hamur Kuşe Renkli, Resimli -  Karton cilt,
   6 Kitap Set
   Sayfa  Ebat   96 Sayfa - 19.5x27 cm
   Yayın Yılı      2020   Can Kardeş Yayınları, Arif ile Elif İman Şartlarını Öğreniyor adlı kitabı incelemektesiniz.
   6 Kitap Arif ile Elif İman Şartlarını Öğreniyor kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları ve bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
                                         

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2   Arif ile Elif İman Şartlarını Öğreniyor

   İ
   MANIN ŞARTLARI HİKÂYE TADINDA

   Bir Yeni Asya Neşriyat markası olan Can Kardeş Yayınları'ndan çıkan, 6 kitaplık “Arif ile Elif İmanın Şartlarını öğreniyor” serisinin her kitabı imanın bir şartını hikâye tadında ele alıyor.
   İmanın şartlarını çocuklarımıza ezberletiriz hep. Fakat anlamak ve yaşamak, ezberden öte bir iştir. 6 kitaplık “Arif ile Elif İmanın Şartlarını Öğreniyorserisiyle, “iman hakikati”ni çocuklarımızın du?nyasına hikâye tadında sunmaya çalıştık.
   Arif ve Elif iki kahramanımız… Bazen babalarından, bazen annelerinden, bazen de dedelerinden öğreniyorlar imanın şartlarını.

   “Her Şeyi Allah Yaratıyor” isimli birinci kitapta “Allah’a iman” esası işleniyor.
   “Kar Taneleriyle Gelen Melekler” ise, gözle göremediğimiz varlıkların da olabileceği gerçeğini, küçüklerin dünyalarına yakınlaştırıyor.

   “En Büyük Kitap Kur’ân”, başta Kur’ân olmak üzere dört kitabın manasını çocuklarımızın zihinlerine perçinliyor.

   “Son Peygamber Hz. Muhammed (asm)” isimli dördüncü kitapla, başta Peygamberimiz Hz. Muhammed (asm) ve diğer bütün peygamberlerin varlık âlemine niçin gönderildikleri anlatılıyor.

   “Dünyada Bir Misafiriz” başlıklı kitapta ise “ahirete iman” esası, küçük yaşlardaki çocuklarımızın psikolojisi dikkate alınarak işleniyor.

   “Güzelden Gelen Her Şey Güzeldir” isimli serinin son kitabı ise, “Kadere İman” esasını, ilgili yaş seviyesinin ihtiyacına göre takdim ediyor.

   Serinin tüm kitapları 5-6 yaş çocuklarına anne babaları tarafından okunabilir. İlköğretim çağı öğrencileri ise, kendi başlarına zevkle okuyarak istifade edebilirler.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755257891
   MarkaCan Kardeş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789755257891

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.