• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   İngilizce Türkçe Arapça Sözlük

   Fiyat:
   150,00 TL
   İndirimli Fiyat (%26,7) :
   110,00 TL
   Kazancınız 40,00 TL
   36,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   Kitap              İngilizce Türkçe Arapça Sözlük
   Yazar             Serdar Mutçalı
   Yayınevi         Dağarcık Yayınları
   Kağıt - Cilt      Şamua kağıt  - Lüks bez ciltli
   Sayfa - Ebat   973 Sayfa - 15x20.5 cm
   Yayın Yılı        2014

   Dağarcık Yayınları, Serdar Mutçalı tarafından yazılan İngilizce Türkçe Arapça Sözlük  adlı Arapça sözlük kitabı nı incelemektesiniz. İngilizce Türkçe Arapça Sözlük  kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2


                TAKDİM
    
   Teknolojinin başdöndürücü bir hızla geliştiği, insanların yeniliklere ayak uydurmakta zorlandığı ve iletişimin her geçen gün biraz daha önem kazandığı bir çağda yaşıyoruz. Ülkelerin coğrafi konumlarının birbirlerine olan uzaklık ve yakınlıklarının eski önemini yitirdiğini söyleyebiliriz. Son zamanlarda sık sık vurgulandığı gibi “dünya küçüldü”. Bu küçülmeyle birlikte sosyal hayatta birçok değişiklikler yaşandı. Eskiden lüks kabul edilen kimi talepler, zaruri ihtiyaçlar dönüştü. Olmazsa da olur gözüyle de bakılan ada bir hobi gibi algılanana kişisel araştırma ve çalışmalar, yeni anlamlar kazandı. Sosyal hayatın hemen emen tüm alanlarında yaşanana bu değişim, belki en çok kültür dünyasını etkiledi ve yabancı dil bilmenin kaçınılmaz olduğu yönünden gelişti.
    
   Coğrafi konumu ve kültür birikimi açısından, Avrupa – Ortadoğu ekseninde yer alan bir ülkede yaşıyoruz. Bu gerçeğin, “ İngilizce ve Arapçanın oldukça önemli diler sayıldığı bir dünyanın ortasındayız” şeklinde bir yansıması da doğal karşılanmalıdır. Çevre ülkelerle ekonomi, bilim, kültür ve sanat alanlarına sağlıklı bir diyalog halinde olmamız gerektiği aşikardır. Oku yan, yazan ve düşünen aydınlar, yöneticiler ve öğrenciler olarak, dilin, medeniyetler arasında bir köprü işlevi gördüğü gerçeğinin göz ardı etmeden, bu dilleri öğrenmemizin doğru olduğu kanaatindeyiz.
    
   Yayınevimizin değerli okuyucularının takdirine sunduğu bu sözlüğün, bu açıdan önemli bir işlevinin olacağı kanaatindeyiz. Kitabın yazarı, oku yucularının “ Arapça-Türkçe Sözlük “ isimli eserden tanıdığı Serdar Mutçalı, Sözlük, dilbilim alanında otorite kabul edilen kaynak eserler, titizlikle gösden geçirilip, incelenerek hazırlanmıştır. Kitabın sonunda, oku yucuların azami istifadesini sağlamak için hazırlanan Arapça ve İngilizce dizin sunulmuştur.
    
   Dağarcık yayınları olarak dil öğrenmeye çalışanların, sorularına net cevaplar bulabilecekleri nitelikli bir asar yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. ( İngilizce Türkçe Arapça sözlük, serdar mutçalı İngilizce  Arapça Türkçe sözlük, İngilizce Türkçe Arapça sözlük fiyatı, dağarcık yayınları )
    
   DAĞARCIK YAYINLARI
    
    
    
    Nasıl bir sözlük ?

    
   Eser ikisi doğrudan, dördü dolaylı olarak altı sözlük gibi kullanılabilecek bir sözlüktür.
    
   • İngilizce  - Türkçe
   • İngilizce - Arapça                           Doğrudan
    
   • Türkçe - İngilizce
   • Türkçe - Arapça.
   • Arapça -  İngilizce                         Dolaylı ( Dizinler aracılığıyla )    .
   • Arapça - Türkçe   Dağarcık Yayınları, Serdar Mutçalı , İngilizce Türkçe Arapça Sözlük  adlı Arapça sözlük kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDağ İng Arp Trkç
   MarkaDağarcık Yayınları
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.