• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kabirde İlk Gece 3 Cehennem Yolcuları 3

   Fiyat:
   48,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,5) :
   30,00 TL
   Kazancınız 18,00 TL
   Aynı Gün Kargo
    
     Kitap             Kabirde İlk Gece 3, Cehennem Yolcuları
     Yazar            Seyit Ahmet Uzun
     Yayınevi        Hayat Yayınları
     Kağıt - Cilt     2.Hamur kağıt - karton kapak cilt
     Sayfa - Ebat  328 sayfa  -  12x19,5 cm
     Yayın Yılı       2014


    
   Hayat Yayınları, Seyit Ahmet Uzun Cehennem Yolcuları Kabirde İlk Gece 3 kitabını incelemektesiniz. 
   Kabirde İlk Gece 3 romanı hakkında yorumları oku yup kitabın konusuözetifiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
     

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

     Kabirde İlk Gece 3 Cehennem Yolcuları
    
   'Hey gidin başımdan! Gidin diyorum. Sizde kimsiniz? Bedenimden çekiştirmeye çalıştığınız şey nedir? Bırakın beni bırakın.

   Gökten inen sert ve haşin bakışlı melekler, ateşten elbiseler içinde, günahkâr kulu sağından ve solundan kuşatmıştır. Yaşamını, Allah'ın emirlerine inat ve isyanla doldurmuş günahkarın yüzüne ve sırtına kanatlarıyla vururlar.

   Gözleri fal taşı gibi açılmıştır. Dönüşü mümkün olmayan yol görünmüştür. Beklemediği ve gelmesini hiç arzu etmediği günle karşılaşmıştır. İşte melekler, yüzüne sırtına vurarak canını almaya gelmiştir.
    
   Kısa Özet


   Kitabımız, adından belli olduğu üzere kabir hayatını anlatıyor. Ancak bir farkla. Bir günahkarın kabir hayatını ele alıyor. Günahkar, hayatının son anlarını yaşamaktadır. Artık gözlerindeki perde kalkmış, gerçekleri görmeye başlamıştır. Ömrü boyunca inanmadığı gerçekler artık gözlerinin önündedir. Yavaş yavaş sona yaklaşıyordur günahkar. Haşin bakışlı melekler, kanatlarıyla günahkarın vücuduna vurmaya başlarlar. Bir süre sonra günahkar, yukarıdan gelen karartıya bakar. Evet, bu odur. Ölüm meleği. Diğer meleklerden daha haşin bakışlara sahip olan bu melek günahkarın elini ayağını birbirine dolaştırır. Günahkarı lal eder. Günahkar artık titremeye başlamıştır.
    
   Ölüm meleği günahkara iyice yaklaşır ve kanatlarını günahkarın boynuna dolar. Sıktıkça sıkar. Günahkar çırpınmaya başlar. Ölüm, şah damarından daha yakındır günahkara. Günahkar son olarak ‘Allah’ demeye çalışır, çalışır, çalışır. Ama olmaz. Ağzından çıkan son şey büyük bir ‘Ah’ olur. Ve günahkarın kıyameti kopmuştur. Artık günahkar ölmüştür. Ancak gözlerini kapatmasıyla açması bir olur. Fakat bu sefer etraf daha farklıdır. Toprağın altındadır. Kabirdedir. Günahkar için artık her şey yeni başlamıştır. Etrafını türlü türlü haşeratlar sarar. Kabir daralmaya başlar. Günahkar sıkıştıkça sıkışır. Bir yandan da melekler vurur. Artık cehennemden bir hat bağlanmıştır günahkarın kabrine. Artık azap onun için başlamıştır. 
   ( cehennem yolcuları kabirde ilk gece 3 romanı, kabirde ilk gece kitap, seyit ahmet uzun kabirde ilk gece 3, hayat yayınları, seyit ahmet uzun kitapları )
    
    
    
   Hayat  Yayınları, Seyit Ahmet Uzun Kabirde İlk Gece 3 Cehennem Yolcuları kitabını incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054646265
   MarkaHayat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786054646265

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.