• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kendime Yardım Etmek İstiyorum

   Fiyat:
   74,00 TL
   İndirimli Fiyat (%39,2) :
   45,00 TL
   Kazancınız 29,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Kendime Yardım Etmek İstiyorum
   Yazar           Saliha Erdim
   Yayınevi       Hayat Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur, Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat   408 Sayfa - 13.5x21 cm
   Yayın Yılı      2020


   Saliha Erdim Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabı nı incelemektesiniz.   
   Hayat Yayınları Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-24   Bu kitap; insanın, eşyanın ve ilişkilerin hâkim kanunlarını öğrenerek, onlara göre doğru yaşama çabasının bir ürünüdür.

   İnsanın en önemli muhatabı kendisidir ve aklını kullananlar sözü ilk önce ve en çok kendilerine söylerler. Olumlu ya da olumsuz yaşanan her olay bir öğretmendir, kişiye tecrübe kazandırır ve öğrenmeye açık zihinlere dersler verir. Eğer ders alınırsa bu tecrübeler kişiyi olgunlaştırır ve hayatı daha iyi anlamasına ve bundan sonra daha doğru yaşamasına zemin hazırlar.

   İnsan zihni örneklerle, öykülerle ve temsillerle daha iyi bir şekilde öğrenir. Oluş ve bozuluş kanunlarını öğrenip ona göre ilişkiyi temellendirmek, hem zihni öğrenmeye açık tutar, hem kanunları görme sanatını öğretir hem de kendisini daha iyiye doğru gelişime ve değişime hazır bulundurur.

   Her doğru adımın, yaratıcıyla aramızdaki engelleri kaldıracağı inancıyla, bu kitabın daha iyi bir kul ve daha iyi bir insan olma çabanızı desteklemesi duasıyla...


   YAYINCININ NOTU

   Saliha Erdim hanımefendi, "İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır." kutlu sözünün adeta mücessem hale bürünmüş nadide örneklerinden biri. Otuz yılı aşkın bir zamandır çocuk ve aile alanındaki çalışmalarının yanında, on dört yıldır profesyonel olarak icra ettiği mesleği aracılığıyla bunu gerek birebir danışmanlıklarıyla gerekse televizyon ve radyo programlarıyla kesinti­siz sürdürüyor. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışında verdiği konferans­ları aracılığı ile devam ettirdiği hizmetlerini; ilk günkü şevkinden, heyecanından ve her insanın keşfedilmeye değer ayrı bir dünya olduğu hissinden hiçbir şey kaybetmeden yaptığı gözlerinden, sözlerinden ve tavırlarından okunuyor.

   Hayat Yayınları olarak yıllardır yayınlarımız yoluyla insana dair yaptığımız hizmetlerimize, ülkemizin değerli şahsiyetlerin­den Saliha Erdim'in de katılmasını arzu ettik. O da bizlerin bu talebini geri çevirmedi ve çeşitli mecralarda yayınlanmış yazıları­nın yanı sıra daha önce kitaplaştırılmış yazılarını da yeni bir göz­le değerlendirip yayına hazırlamamıza izin verdi. Böylece daha önce "Sıradan Konulara Sıradışı Yaklaşımlar" ve "Hayat Filminden Kurtarıcı Kareler 1-2" adlarıyla yayınlanmış, alfabetik dizindeki yazılarını konularına göre tasnif edip bölümlendirdiğimiz yeni bir çalışma ortaya çıkardık. Umuyoruz ki eser, bu haliyle siz okur­larımızın konuları daha tematik bir düzen içerisinde okunmasına imkan verecektir.

   Bir başlangıç kabul ettiğimiz bu eserleriyle birlikte Saliha Er­dim'in yakın zamanda yeni eserlerini siz okurlarımızla buluştura­cağımızın müjdesini de vermek isteriz.

   Hayat Yayınları

     ÖNSÖZ

   Yaratan, rızıklandıran, sayısız nimetleri ve lütufları ile kullarını onurlandıran Allah'ın adıyla...

   İlk kitabımı yayınlamayı nasip eden Rabbime nihayetsiz şü­kürler olsun. Uzun süredir talep edilen ve bizim de artık bir görev gibi algıladığımız süreç başladı. Diğer çalışmaların da lokomo­tifi olacağına inandığımız bu kitap, sorunlara çözüm üretmenin yanında asıl olarak sorun üretecek davranışları fark ettirmeyi ve bunlara engel olmayı amaçlıyor. Çünkü kişiyi eyleme geçiren bil­gi olmazsa, yetersizlikler sahnede boy gösterir. Yetersizliklerin getirdiği sıkıntılar, hayat yolunda gerçek sorunun kaynağını unut­turacak başka çukurlar ve tümsekler oluşturur.

   Bu sebeple hayat kalitesini ve coşkusunu aksatan her şey, mutlaka tespit edilip en­gellenmeli. Bunu yapabilmek de öncelikle zarar veren kaynağın teşhisi ve ondan uzaklaşılması ile mümkündür. Ondan sonra da doğru tutum ve davranışın hayat içerisine yerleştirilmesi gerekir.


   Doğru bir gidiş için,
   "niçin" ve "nasıl" sorularının cevabını bil­meye ihtiyaç vardır. Her insanın bilgilenmeye, gelişmeye ve olum­lu bir değişime önce kendinden başlaması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için önce kişilik binamızı ve zihin kalemizi mamur etmeyi öne aldık ve çeşitli dergilerde bu amaçla yayınlanan yazılarımın, gözden geçirilerek ve yeni ilâveler yapılmasıyla hazırlanan bu kita­bın, yeni ufuklar kazanmanıza vesile olmasını temenni ediyorum.


   "Sizin hayırlınız, insanlara faydalı olandır."
   hadis-i şerifinde kastedilen hayrı yaparak; razı olan, razı etme niyeti ve gayreti içinde bulunan kullardan olabilmemiz niyazı ile...

   Fikir yolculuğunuzda hayırlı seyirler efendim...

   Saliha Erdim


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051512204
   MarkaHayat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051512204

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.