• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kuranı Kerim Renkli Sade

   Fiyat:
   100,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37) :
   63,00 TL
   Kazancınız 37,00 TL
   Aynı Gün Kargo


   Kitap               Kuranı Kerim, 2 Renk
   Hat                  Ahmet Hüsrev Altınbaşak
   Yayınevi          Hayrat Neşriyat
   Kağıt - Cilt       Sarı şamua, Lüks bez cilt
   Sayfa - Ebat    613 sayfa , 16x24 cm. Orta boy
   Yayın Yılı         2018
    

   Hayrat Neşriyat ‘ın yayınladığı Ahmet Hüsrev Altınbaşak hattı, Kuranı Kerim kitabını incelemektesiniz.
   Orta 2 Renkli Kuranı Kerim Kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2   Ahmed Husrev hattıTevâfuk’lu Kur’ân-ı Kerîm’in, kenarı yaldızsız ve mahfazasız olan bu nüshaları, Kur’ân-ı Kerîm meftûnlarının tercîh imkânlarını genişletmektedir. Kaliteden en ufak bir ta’vîz vermeden, farklı boylarıyla, okunuşu çok kolay Tevâfuklu Kur’ân-ı Kerîmler, insanımızın Kur’ân okuma şevkıni arttırmaktadır. Bu sayede Kur’ân tilâvetiyle şenlenmekte olan evler; semâ ehline, yerdekilere yıldızların gözüktüğü gibi gözükmektedir. ( Kuranı kerim orta boy, Hayrat vakfı neşriyat, Ahmed Hüsrev hattı, Hayrat neşriyat kuranı kerim, hayrat vakfı tevafuklu kuranı kerim, orta kuran renkli sade, hayrat neşriyat orta renkli sade kuran, hayra vakfı ucuz kuran )   Hayrat Neşriyat Ahmet Hüsrev Hattı tevafuklu Orta boy Kuranı Kerim kitabı nı incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9759023042825
   MarkaHayrat Neşriyat
   Stok DurumuVar
   9759023042825

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.