• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kuranı Kerim Renkli Türkçe Okunuşu

   Fiyat:
   180,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40) :
   108,00 TL
   Kazancınız 72,00 TL
   36,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

     Kitap              Bilgisayar Hatli, Kuranı Kerim Renkli Türkçe Okunuşu
     Tasarım          Emrullah Coşkun
     Yayınevi         Seda Yayınları
     Kağıt - Cilt      Sarı Şamua kağıt - Sert Lüks cilt - Renkli, 
   Latince Okunuşu
     Sayfa - Ebat   616 sayfa - 20.50x28 cm - Rahle boy
     Yayın Yılı        2018 - Kolay okunan bilgisayar hatlı , Kodu: 132
     

    
   Türkiye’de Alanında ilk, SAYFA Yanı Türkçe Okunuşlu Renkli Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim

    

   Seda Yayınları, Kur'anı Kerim Türkçe Latince Okunuşlu kitabı nı incelemektesiniz.
   Renkli Bilgisayar Hatlı Çok Kolay Okunan Türkçe Latince Okunuşu Kuranı kerim kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

    
    
    Bilgisayar Hatlı Çok Kolay Okunan Kuranı Kerim Türkçe Okunuşlu Transkriptli ve Tecvidli Renkli Meali
    
         ÖNSÖZ
    
   Karanlıklardan aydınlığa çıkarmak üzere Kuran-ı Kerim’i bir nur olarak indiren Rabb’imize sonsuz hamd-u senalar olsun.
   Alemler için rahmet olarak gönderilen, sevgili Peygamberimiz; Muhammed (s.a.v) efendimize, onun aile halkına, ashabına ve kıyamete kadar inanarak yolunu takip edenlere salat-u selamlar olsun.

   Kur’an öyle bir ilahi izahat (açıklama) dır ki, insanlığı, içinde bulunduğu elemler, zararlar, ziyanlar, bozulmalar, ızdıraplar, tefrikalar ve çatışmalardan kurtarmaya söz vermiştir. Kuran-ı Kerim’de manasız, faydasız, hikmetsiz veya hüküm bildirmeyen tek bir ayet-i kerime dahi bulunmaz. Çünkü Kuran-ı Kerim, insanlık hayatının anayasasıdır. Buna bağlı olarak ayetlerin manalarından çıkartılan hükümler ya akide ve ya ibadetle yahut ahlak ve yaşayışla ya da ferd ve toplum hayatını düzenleyen yasamalar ile ilgilidir.

   Kuranı Kerim , bütün beşeriyetin mukaddes ve ilahi kitabıdır. Bu mübarek kitabın bütün lafızları da, manaları da ilahidir. Vahye dayanır. Bütün insanları bir birlik ve kardeşlik dairesine davet etmektedir. Dolayısıyla Kuran-ı Kerim’in bütün muhteviyatına tamamen riayet etmek, bütün beşeriyet için en kutsal, en faideli bir vazifedir.

   Din, dünya ve ahret hususunda insanlara menfaat verecek olan ilimleri meydana çıkartmak isteyenlere, Kuran-ı Kerim’de nice geniş sahalar bulunmaktadır. Zira Kuran, her zaman ve mekana layık ve uygun olan sonsuz bir mucizedir. Eskimek ona ulaşamaz, kaynağı tükenmez. Kuran, güçlükleri çözmek ve muameleleri Kuran-ı Kerim’i konuştukları dile çevirmeye ayrı bir itina göstermişlerdir.
   Geçmiş alimler onun tefsiri hususunda kabule şayan nice say-u gayretler göstermişler. Kuran-ı Kerim, içinde kendine ait inci ve cevherler bulunduran sonsuz bir derya olduğunu bu güzide eserler araştırıldıkça anlaşılmaktadır.

   Hiç şüphesiz Allah’ın kelamını en iyi bilen yine kendisidir. Bizler ancak akıl ve idraklerimizin anlayabileceği kadarını izaha muktedir olabiliriz. Kuran-ı Kerim’in yüksek manalarını, bütün hikmetlerini ve işaretlerini başka lisanlar ile tamamen ifade edebilmek imkan dahilinde değildir. Bu hususta bütün alimlerin ittifakları (görüş birliği) vardır. Malumdur ki; Kuran-ı Kerim’in hükümlerini, hakikatlerini ne bu mealler ne de tefsirler aynına muadil olabilir. Bu tercümelerde Namaz gibi ibadetler ifa edilemez. Sadace bunların mütalaasından istifade edilir ve okunması da sevaba vesile olur.   Seda Yayınları, Kuranı Kerim Türkçe Latince Okunuşu kitabı nı incele diniz.

   ( Bilgisayar hatlı çok kolay Türkçe okunuşlu, çok kolay okunan renkli latince okunuş, seda yayınları, türkçe kur’an-ı kerim, Latince okunuşlu kuran, türkçe okunuşlu kuran )
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789944199162
   MarkaSeda Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789944199162

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.