• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Mekkeye Giden Yol

   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,8) :
   28,00 TL
   Kazancınız 17,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2..Hamur, 488 Sayfa
   35,00 TL
   KDV Dahil 13,00 TL
   %62,9
   Karton Ciltli, 2.Hamur, 7 Cilt, Orta boy
   500,00 TL
   KDV Dahil 300,00 TL
   %40
   7 Cilt, 2.Hamur, 4.340 Sayfa
   500,00 TL
   KDV Dahil 300,00 TL
   %40


   Kitap          Mekkeye Giden Yol  
   Yazar           Muhammed Esed
   Tercüme     Cahit Koytak
   Yayınevi     İnsan Yayınları
   Kağıt Cilt    2.Hamur,  Karton Kapak Cilt
   Sayfa Ebat  488 sayfa,  16x23,5 cm
   Yayın Yılı    2018

              

   Muhammed Esed Mekkeye Giden Yol kitabı nı incelemektesiniz.   
   İnsan Yayın Mekkeye Giden Yol kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   MEKKEYE GİDEN YOL
   MUHAMMED ESED

   Leopold Weiss (Muhammed Esed), Avrupa'da Madam Gorki ile görüşme fırsatını ele geçirip gazetecilik mesleğine atıldığı ve Ortadoğu'ya gazeteci olarak gönderildiği zaman, bundan sonra hayatını İslâm dünyasında ve Müslümanlar arasında geçireceğini hayal bile etmemişti. Ama kısa zamanda Müslümanların yaşayış tarzı, Batılılardan çok farklı kültürleri ve dünya görüşleri onu bu dünyayı daha yakından tanımaya zorladı. At ve deve sırtında, Mısır'dan Afganistan'a, Yemen'den Rusya'ya kadar uzanan uçsuz bucaksız coğrafyayı 30 sene boyunca gezdi. Libya bağımsızlık mücadelesine katılan ve Pakistan'ın Birleşmiş Milletler'deki delegesi görevine getirilen Yahudi asıllı Avusturyalı gazeteci ve yazar Muhammed Esed, Batılı dostlarının ısrarı üzerine bütün hayatını dolduran bu eşsiz macerayı yazmak için B.M.'deki görevinden istifa etti ve dünyanın belli başlı dillerine çevrilen bu kitabı yazdı.

   "Mekke'ye Giden Yol", Nufud çölünü aşıp Tayma'ya varmak üzere yola çıkan, daha sonra yolculuklarının yönünü Mekke'ye döndüren iki yolcunun, Muhammed Esed ve dostu Zeyd'in, yolculukları boyunca yaşadıkları ve canlanan hatıraları ile kurgulanmış; İslâm dünyasının iç yüzünü, canlı gerçeğini ve Batıya karşı direniş destanını anlatan eşsiz bir edebî metin..

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755747736
   Markaİnsan Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9789755747736

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.