• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Nur Mektebi 1, Bir Yol Haritası

   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%56) :
   22,00 TL
   Kazancınız 28,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Nur Mektebi 1 - Bir Yol Haritası
   Yazar             Prof. Dr. Şener Dilek
   Yayınevi         Feyza Yayınevi
   Kağıt - Cilt      2.Hamur - karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat   352 sayfa - 17x24 cm
   Yayın Yılı        2007


   Feyza Yayınları, Prof. Dr. Şener Dilek tarafından yazılan Nur Mektebi 1 - Bir Yol Haritası adlı kitabı incelemektesiniz.
   Nur Mektebi 1 - Bir Yol Haritası kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları ve bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
    
            Nur Mektebi 1 - Bir Yol Haritası
    
   Bir Yol Haritası serisinin 1, 2, 3 ve 4. kitaplarının tek bir ciltte toplanmasından oluşan hacimli bir eserdir. Nur hizmeti hakkında son derece önemli tespitlerin yer aldığı uzun ve kıymetli bir önsöz ve giriş bölümü ile başlar. Devamında Risale-i Nur’da kullanılan, modern bilim açısından da fevkalade önemli bir kısım eğitim metodları ele alınır.
   Diğer bir bölümde Risale-i Nur’un edebi bir şaheser olarak layık olduğu değer ince bir bakış ve derin bir analizle ortaya konulur. Bu kitap Risale-i Nur’un üslup ve tarzının metodolojik olarak ele alındığı titiz ve derinliğine bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkmış, dikkat ve tefekkürle okunması gereken orijinal bir eserdir.
    

           ARKA KAPAK  Nur Mektebi
    
   Bir ekol, bir dârü’l-fünun... Bir cihan üniversitesi... Telif dünyasında hiç bir eser, onun gibi şakirtler yetiştiremedi. Hiçbir eser, onun gibi cihanşümûl bir okuyucu kitlesine ulaşamadı. Yedi yaşından yetmiş yaşına kadar her tabaka, her seviyede insanlar var, onun tedris halkasında, marifet sofrasında... Bu mektep bir huzur sokağı... Bir ümid caddesi... Bir sükûn mahallesi... Bir irfan şehri... Beşeri kendine celbeden bir itminan ülkesi... Ve bir vahdet dünyası...
    
   Bu mektepte “kâinat kitabı” okutulur; bakış derinliği, marifet zevki verilir, hizmet aşkı tutuşturulur. Bu mektebin şakirtleri kan kusmaz, kin üretmez. Onlar “muhabbet fedaileri”, “hakikat havarileri”... Dünyanın bir ucundan bir ucuna kalbleri fethe çıkıyorlar.
    
   Bu mektepte iman hakikatlerinin ince ve derin manâları bestelenir. Ritmi, tatlı sadâsı yüksektir bu bestenin... Nağmeleri dünyanın en ücra köşelerinden duyulur, dinlenir. Bu mektep bir dârü’l-fünun... İçinde pek çok mektepleri barındıran bir dünya üniversitesi.. Herkese kapıları açık.. Yasaklarla örülmüş bir zindan değil, hakikate, sevgiye ve birlikte paylaşmaya götüren bir bostan-ı cinan... Bu bostandan çiçekler toplayıp, buketler yapmanız dileğiyle...  ( nur mektebi 1, Şener dilek kitapları, Feyza yayınları,  bir yol haritası kitabı, nur mektebi kitabı fiyat  )   Feyza Yayınları, Prof. Dr. Şener Dilek tarafından yazılan Nur Mektebi 1 - Bir Yol Haritası adlı kitabı incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750179402
   MarkaFeyza Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9789750179402

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.