• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Peygamberimizin Dilinden Kıssalar

   Fiyat:
   25,00 TL
   İndirimli Fiyat (%43) :
   14,25 TL
   Kazancınız 10,75 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Peygamberimizin Dilinden Kıssalar

   Yazar           Prof. Dr. M. Yaşar Kandemir
   Yayınevi       Tahlil Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat   99 Sayfa - 13.5x19.5 cm
   Yayın Yılı      2019   Prof. Dr. M. Yaşar Kandemir Peygamberimizin Dilinden Kıssalar adlı kitabı incelemektesiniz.
   Tahlil Yayınları Peygamberimizin Dilinden Kıssalar kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2


   ÖNSÖZ

   Sevgili Yavrular, Peygamber Efendimiz bize güzel dinimizi öğre­tirken, ibretli kıssalar da anlatmıştır. Bu kıssalar, daha önceki peygamberler ile onlara iman eden in­sanların başından geçen çeşitli olaylardır. Onları bize Peygamber Efendimiz anlattığı için bu kıssaların her biri bir hadîs-i şeriftir. Bunların bir kısmı yüce kitabımız Kur'ân-ı Kerîm'de de anlatılmıştır. Demek oluyor ki, bu ibretli kıssalar üzerinde düşünmemizi, onlardan dersler çıkarmamızı hem Yüce Rabbimiz hem de Sevgili Pey­gamberimiz istemektedir.

   "Peygamberimiz'in Dilinden Kıssalar" adını verdi­ğim bu kitaptaki on sekiz kıssanın on dördünü Sahîh-i Buhârî ve Sahîh-i Müslim gibi en sağlam iki hadis kay­nağından, geri kalanlarını da bu iki eserden hemen sonra gelen güvenilir hadis kitaplarımızdan seçtim. Böylece en doğru kıssaları okuyup öğrenmenizi arzu ettim. Ne yazık ki bazı kimseler, halkın ilgisini çekmek düşüncesiyle, Peygamber Efendimiz'in anlatmadı­ğı bazı kıssaları uydurmuşlar, sonra da onları Hazreti 
   Peygamber'in anlattığını ileri sürmüşlerdir. Siz bu kitap ta anlatılanları öğrendiğiniz zaman, uydurma kıssalar kolaylıkla tanıyacak ve onlara kulak vermeyeceksiniz.

   Kıssaların ibret ve ders almak için okunduğun düşünerek bu konuda size yardımcı olmak istedim ve her kıssadan sonra, "Kıssadan Hisse" başlığı altında bunlardan kısa ve özlü sonuçlar çıkarmaya çalıştın Sizin bu kıssalardan daha başka sonuçlar çıkaracağınızdan da eminim.

   Yüce Rabbimin hepinizden razı olmasını niyaz eder, sizin de bana ve bütün Müslüman'lara dua etmenizi dilerim.

   Mehmet Yaşar KANDEMİR

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055271215
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055271215

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.