• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Peygamberler Tarihi, 4 Cilt

   Fiyat:
   240,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50,4) :
   119,00 TL
   Kazancınız 121,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur, Ciltli, 970 sayfa,
   150,00 TL
   KDV Dahil 75,00 TL
   %50
   Karton Kapak, 2.Hamur Kağıt, 482 Sayfa
   75,00 TL
   KDV Dahil 49,00 TL
   %34,7
   2.Hamur kağıt, 367 sayfa, Karton Cilt
   40,00 TL
   KDV Dahil 25,50 TL
   %36,3
    
     Kitap              Peygamberler Tarihi
     Yazar             Mustafa Necati Bursalı
     Yayınevi         Ferah Yayıncılık
     Kağıt - Cilt      2.Hamur Kağıt, Ciltli, 4 Cilt set
     Sayfa - Ebat   1.592 sayfa,  16.5x24 cm
     Yayın Yılı        2014 Haziran

    
   Ferah Yayınevi tarafından hazırlanan Peygamberler Tarihi kitabını incelemektesiniz.
   Mustafa Necati Bursalı 4 Cilt Peygamberler Tarihi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
     
       Peygamberler Tarihi, Mustafa Necati Bursalı

    
   Hz. Adem'den son Nebi'ye kadar nice peygamberler gelip geçmişlerdir. Dünya yüzünde kafirlerden bir tek canlıyı bırakmayan Nuh Tufanı, Nemrut ateşlerini gül bahçelerine çeviren Hz. İbrahim'in imanı, Firavunluk saltanatını yıkan Hz. Musa'nın asası, Kabe'yi yıkmak muradıyla gelen Ebrehe ordularını tarumar eden kuş orduları... Hiçbir zalim, Allah'ın kahır ve intikamından kurtulamamıştır. Peygamberlerin feyz ve bereketiyle âlem, solmaz ve ebedi bir bahara kavuşmuştur.

    
              Önsöz
    
   Hamd, Alemlerin Rabbi, Alemlerin Hâkim-i Mutlak'', Din Gününün Yegane Sahibi, Rahman ve Rahim olan Allahu Teala'ya (c.c.) mahsustur. Salat ve selam, Hz. Adem'den (a.s.) Son Peygamber Hz. Muhammed Mustafa'ya (s.a.v.) ve aralarındaki bütün peygamberlere, Ehl-i Beyt, Ashab ve onlara gerçekten tabi olanlaradır. Allah insanı ve cinni akıllı, iradeli, hayrı ve şerri birbirinden ayıracak şuurla yarattı. Tabii eşyayı tanımak ve hayatını devam ettirebilmek için bin bir türlü imkân ve ihsanlar da vermiştir.

   Ayrıca güçlü bir nefis ve arzularla da donatmıştır. Akıl ve nefs arasındaki mücadelede yalnız, himayesiz, rehbersiz kalmaması, vahşete ve sapıklığa düşme-mesi için, insan üstü vasıfta, eliyle, diliyle, örnek yaşayışlarıyla da insan ve cinne yol gösterici, rehberler, önderler yani peygamberler göndermiştir. Elimize aldığımız eser, Peygamberler Tarihi olarak Mustafa Necati Bursalı Hocamızın hazırlamış olduğu eser, bugünün gönlü kurumuş, ruhu çöle dönmüş insanına ab-ı hayat gibi gelecek, onları yeniden İslam'ı yaşamaya döndürecek kanaatindeyiz. Kur'an-ı Kerim birçok yerinde ibret alınması için, peygamberlerin ve kavimlerin kıssalarından bahseder. İşte bu kıssaları size anlatan, bugünün ideolojilerinin sapıklığından kurtaracak olan bu eseri Yayınevi olarak neşretmeye Allah'ın inayetiyle başlamış bulunuyoruz.
    
   Bir Hz. Adem'i (a.s.) okuyun. İnsanın yaratılışını okuyun, sonra Maymunculuğun (Darvinizm'in) sapıklığını görün. Hz. Nuh'u (a.s.) ve ona inanmayan oğlunu okuyun. Ad Kavmi'ni, Lut Kavmi ni okuyun. Bugünkü ahlaksızlık ve sapıklığın numunelerini görün. Sonlarını da seyreyleyin, ibret alın. Hak-Batıl mücadelesinin Adem (a.s.) ile başlayıp Kıyâmet'e kadar süreceği malumunuzdur. Ancak sizler için arzu ettiğimiz haktan yana olmanızdır. Haktan yana olun, batıldan ve batılın her türlü sapıklığından yüz çevirin.  ( peygamberler tarihi, Mustafa Necati Bursalı peygamberler tarihi, peygamberler tarihi kitap al oku, peygamberler tarihi kitabı, 4 cilt peygamber hayatları, Mustafa Necati Bursalı kitapları, ferah yayınları , kuranı kerimde adı geçen peygamberler )
    

    
   Ferah Yayıncılık Mustafa Necati Bursalı 4 Cilt Peygamberler Tarihi kitabını incelediniz. 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054818488
   MarkaFerah Yayıncılık
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786054818488

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.