• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Sad b. Ebi Vakkas (ra)

   Fiyat:
   25,00 TL
   İndirimli Fiyat (%38) :
   15,50 TL
   Kazancınız 9,50 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap             Sad b. Ebi Vakkas (ra)
   Yazar             Muhammed Emin Yıldırım
   Yayınevi        Siyer Yayınları
   Kağıt  Cilt      2.Hamur, Karton Kapak Cilt
   Sayfa  Ebat   175 Sayfa - 11.5x19 cm
   Yayın Yılı       2019   Muhammed Emin Yıldırım Sahabe İklimi Serisi 5. Cilt, Sad b. Ebi Vakkas (ra) adlı kitabı incelemektesiniz.
   Siyer kitap 
   Sad bin Ebi Vakkas (ra) kitap hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Muhammed Emin Yıldırım Hocamızın kaleminden Sahabe İklimi Serisinin 5. Kitabı
   çıktı.


   Daha önce Hz. Hatice,Hz. Zübeyr, Hz. Talha ve Hz. Ebu Ubeydeyi bizlere farklı bir üslup ile takdim eden Hocamız, serinin 5. kitabında Arslan pençesi, Hamaset Kahramanı Sad b. Ebî Vakkas (Radiyallahu Anhu) yazdı. Akıcı bir dil, kaynaklara sadakat ve günümüz dünyasına mesajlar sunan bu kitap, özellikle Aşere-i Mübeşşereden olan Hz. Sadın tanıması açısından çok önemli bir boşluğu dolduracaktır.

   Takdim ve giriş bölümü dışında beş bölümden oluşan kitap, hacim itibari ile küçük olsa da, içeriğinin zenginliği itibari ile çok değerlidir. 

   Sa'd b. Ebî Vakkas, ilklerden, öncülerdendir.


   0, İslâm uğruna attığı ilk ok ile ilk kanı akıtan ve kendisine isabet eden düşman oku ile de ilk kanı akıtılandır.

   0, Cennet ile müjdelenen, defaatle Efendimizin (sas) taltif ve ikramına mazhar olandır.

   0, Efendimiz (sas): "Allah'ım! Sa'd sana dua ettiği zaman, Sen onun duasını kabul buyur." diye dua ettiği bir bahtiyardır.

   0, Uhud günü Efendimizin (sas): "At Sa'd!, Anam, babam sana feda olsun." diyerek taltif ettiği arslan pençesidir.

   0, imanın çile dolu yolunda gösterdiği hamiyet ve sabır dolayısıyla Rahmanin sofrasından indirilen dört ayrı ayetin sebeb-i nüzulüne vesile olandır.

   0, Hz. Ömer'in (ra) seçtiği şura heyetindeki altı sahâbîden biridir.

   Hepsinden öte o, Medine sokaklarında dolaştığında Efendimiz (sas), kendisine hayranlıkla bakarak: "Kimin böyle bir dayısı var, göstersin bakalım!" diye gururlandığı hamaset kahramanıdır.
       Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054620142
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786054620142

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.