• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Yeni Nesil Gençliğe

   Fiyat:
   30,00 TL
   İndirimli Fiyat (%36,7) :
   19,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap           Yeni Nesil Gençliğe
   Yazar           Ahmed Es Seyyid
   Çeviri           Mehmet Ali Kılınç
   Yayınevi       İdrak Yayınları  
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat   148 Sayfa - 13x21 cm
   Yayın Yılı      2021   Ahmed Es Seyyid Yeni Nesil Gençliğe adlı kitabı incelemektesiniz.
   İdrak Yayınları Yeni Nesil Gençliğe kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2


   Bismillah.

   Ahmed Seyyid ile yakın yıllar içinde tanıştım, içinde kay­nayan ilme hizmet heyecanını yayacağı bir yer arayışı ile İstan­bul'a geldiğinde benimle görüşmesini tavsiye etmişler kendisi­ne. Randevulaştık ve geldi; ben onda, onun bende aradığını bul­dum. Kısa zamanda, bir ömür beraberlikten daha lezzetli nok­taya geldi muhabbetimiz. Saatler süren ilmî meseleler, hadis ko­nuları üzerine alışverişlerimiz oldu. Her buluşmamızda istifade eden ben oldum. Allah ondan razı olsun.

   Münevver Medine gibi bir yeri bırakıp bir şeyler yapabilmek için İstanbul'a geldi. Allah Teâlâ niyetini kabul buyursun.

   Derin âlimlerin en önemli sıkıntılarından biri, belli bir sevi­yeden sonra halk dilinden ve seviyesinden hatta halkın acil gün­demi olması gereken konulardan kopmalarıdır. Bu yüzden de in­sanlar iyi bir hadis âlimi, iyi bir fıkıh âlimi, iyi bir kelam âlimi bulup ondan istifade edemezler genelde. Bu yönüyle bizim dili­mizde 'hoca' olarak anılan ve bir ilim dalında derinlemesine vukufiyeti olmayanlar daha etkili dururlar. Allah Teâlâ hepsinden razı olsun. Ahmed Seyyid kardeşim, bu yönüyle de farklı biridir.

   Buhari ve Müslim üzerine ileri derecede rivayet ve dirayet yönüy­le bilgi sahibi olmasına rağmen kendisine hedef olarak gençleri belirlemiş ve gayretlerini onların üzerine yoğunlaştırmıştır. Al­lah'ın izniyle bunun güzel sonuçlarını da görecektir.

   Ahmed Seyyid kardeşim, bulunduğu yere bereket sebebi olan, adının anılması rahmet çağrıştıran biridir diye umuyor ve diliyorum. Bu kitabını bana ilk çıktığı zamanlarda hediye etti­ğinde bu hissiyatımı kaydetmiştim. Şimdi müyesser oldu ve ki­tap Türkçe'ye kazandırıldı. Mübarek olsun, hayır vesilesi olsun diye dua ederim. Allah ondan razı olsun. Mütercim kardeşime de ilim ve amelde muvaffak olacağı ömürler nasip etsin.

   Nureddin Yıldız


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786050650006
   Markaİdrak Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786050650006

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.