• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Ziynetül Kulub, Kalplerin Ziyneti

   Fiyat:
   130,00 TL
   İndirimli Fiyat (%33,1) :
   87,00 TL
   Kazancınız 43,00 TL
   29,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
    
     Kitap               Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti
     Yazar              Muzaffer Ozak
     Yayınevi          Salah Bilici Kitabevi
     Kağıt - Cilt       Sarı şamua, Lüks bez ciltli
     Sayfa - Ebat     496 sayfa , 16.5x24.5 cm
     Yayın Yılı          2010

    

    
   Salah Bilici Kitabevi yayınları Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti adlı kitabı incelemektesiniz.
   Muzaffer Ozak Ziynetül Kulub kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

     
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
    
    
      ziynetül kulub kalplerin ziyneti elhac muzaffer ozak
    

    
              ÖNSÖZ

   Allah celle hazretlerinin izni ve inayetiyle, mâ'nevi fikir hayatımıza armağan ettiğimiz bu nâçiz risalemiz; mahiyyet ve muhtevası bakımın­dan büyük bir iddia mahsulü değildir. Zira, bu konuda büyüklerimiz tarafından Arabi, Farisî ve diğer lisanlarda yazılmış, oturmuş ve oku­tulmuş veya yazılmış fakat halka sunulmamış bir çok değerli eserler mevcuttur.

   Havas ve Havassül-havas tâbir olunan ve herbiri birer gö­nül sultanı olan bu zevat-ı âli-kadrin te'lif buyurdukları çok kıymetli esereler yanında, bir hiç mesabesinde olan bu risâleciği kaleme almaktan muradımız; nasipleri bizden olacak ihvan-ı din-i mübiyne hizmet ede­bilmektir. Böylece, Cenabı-Hakkın bize ilham ve ihsan buyurduğu kadar, dilimizin söyleme gayreti ve kalemimizin yazma kudreti ile, aziz mille­timize ve muhterem din kardeşlerimize, Hak yoldaşlarımıza hayırlı ve faydalı olabileceğimizi düşündük.
    
   Allahu azim-üş-şânın rizasını, Resûl-ü zişânın şefaat-i uzmâsını ve Evliyâullahın himem-i ruhaniyyetleri muktezasını tahsil niyyet-i hâlisanesiyle hazırladığımız bu risalemizde; halkımızın çoğunlukla bu konu­lardaki müşkillerini, elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar hal­letmeğe ve meçhullerine ışık tutmağa çalıştık. Bilindiği gibi, bu çok önem­li bahis İÇ ÂLEMİ ile ilgili bulunduğundan bu yol üzerinde yol kesenler, şeytan aleyh-ül-lâ'neye hizmet edenler ve Rahman suretinde görünen iblisler sayılamayacak kadar çoktur.
    
    
   Bu risale; Hakka talip ve rizaya râgıp olanlarla, kendi özünü bil­mek murad edenlere ve insan doğup insan yaşamak ve insan olarak öl­mek isteyenlere ve nasipleri bizden olanlara — inşa'allah— iyi bir reh­ber olacaktır.
    
   Bütün gayret ve hüsnrü-niyyetimize rağmen kusurlarımız olmuşsa, hata ve noksanlarımızın samimiyyetimize bağışlanmasını ehl-i irfanın iz'an ve vicdanlarından bekler, günahları, affetmesini ve örtmesini se­ven Allah celle hazretlerinden, kasten irtikâp etmediğimiz zühul ve nisyanlanmızın af buyurulmasını tazarrû ve niyaz eyler, ruhaniyyet-i Muhammediyye ve himmet-i Evliyâullahtan bize yardımcı olmalarını di­leriz.
    
   Bu risalemizin; indi-ilâhiyyede, indi-Resûlullahta ve indi-Evliyâullahta mergup ve mahbup olmasını ve Ümmet-i Muhammed'e faydalar sağlamasını temenni ve ümit ederiz.
    
   Tevfik, Allah'tandır...
    
     
   Kutb-ül-ârifiyn, Gavs-ül-vâsiliyn, Hâtem-ül-müctehidiyn Pir Sultan Muhammed Nureddin Cerrahi fahrî türbedan, mukbil-i-akdâm-ül-Evliyâ  ( ziynetul kulub kitap, zıynetül kulub oku, kalplerin ziyneti kitabı, salah bilici yayınları, salah bilici kitabevi, muzaffer ozak kitapları, ziynet ül kulub , el hac muzaffer ozak )
     
   El-Hac MUZAFFER OZAK
    
      
    
   Salah Bilici Kitabevi yayınları Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti adlı kitabı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9280000005279
   MarkaSalah Bilici Kitabevi Yayınları
   Stok DurumuVar
   9280000005279

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.