• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Ashab-ı Suffe 

   Fiyat:
   75,00 TL
   İndirimli Fiyat (%36) :
   48,00 TL
   Kazancınız 27,00 TL
   Aynı Gün Kargo
            
   Kitap            Ashab-ı Suffe     
   Yazar           Hilal Kara , Abdullah Kara 
   Yayınevi       Siyer Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur , Kalın ciltli
   Sayfa Ebat   566 sayfa, 13,5x21 cm
   Yayın Yılı      2020           
    

   Siyer Yayınları Ashab-ı Suffe kitabı nı incelemektesiniz.  
   Hilal Kara, Abdullah Kara Ashab-ı Suffe kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Ashâb-ı Suffe, ilk emri Oku! olan bir dinin ve ölüm tehdidi altında bile ilme öncelik veren bir peygamberin güzide talebeleridir.

   Oku! emriyle başlayan bu eşsiz inkılâp, Allah Resûlü'nün (sas) olağanüstü çabalarıyla zirveye ulaştı ve Suffe Ashâbı ile hayat buldu.

   Allah ve Resûlü'nün mesajını en iyi şekilde içselleştiren Ashâb-ı Suffe, Kur'ân ve sünneti
   öğrenerek yaşamayı hayatlarının gayesi yaptılar. Hâl, hareket ve yaşantılarıyla kıyamete kadar gelecek nesillere örnek oldular.

   Daha düne kadar okumayı ve yazmayı akıllarından bile geçirmeyen bir toplumun fertleri iken İslâm ile hayat bulan sahâbîler, o günden sonra ilim ve irfan aşığı oldular ve hayatlarını buna adadılar. Bu insanlar, gök kubbenin altında yaşayan en bahtiyar insanlardı. Rehberleri, Kur'ân; okulları, Mescid-i Nebevî; öğretmenleri, peygamberlerin serveri olan Hz. Muhammed (sas) idi.

   Bu kitap; akıcı ve sade bir üslupla istifadenize sunulmuş olup en sevgilinin en özel öğrencilerini yakından tanımak, manen onların önüne diz önüne çöküp talebeleri olmak, nebevî ilim ve irfanla tanışmak için hazırlandı.


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057689610
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786057689610

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.