• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%38,9) :
   58,00 TL
   Kazancınız 37,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi
   Yazar             Mustafa Özer
   Yayınevi         Hayat Yayınevi
   Kağıt - Cilt      1.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat   430 sayfa - 17x24,   Renkli resimli
   Yayın Yılı        2017 son baskı 

    

   Hayat Yayınları, Mustafa Özer tarafından yazılan Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi adlı kitabı incelemektesiniz.
   Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2         Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi
    
   Onsekizbin Alemi yaradan ve hepsini Eşrefi Mahluk olan insanın emrine müssahhar kılan, nimetlerinin şükrünü eda edemeyen bizlere de Rahman ismiyle tecelli edip merhamet buyuran Rabbü’l Alemin’e hamd ve şükürler olsun.

   Allah (c.c)yeryüzünde olan her şeyi babamız ve ilk elçi olan Adem Aleyhisselam’a Kur’an’ın ifadesiyle öğretmiştir. Bu yol göstericilik ve rehberlik bütün Peygamber Aleyhimüsselam vasıtasıyla devam etmiştir. Bunlar insanları sapıklıktan kurtaran ilahi kurallarının yanı sıra, hayatlarını sıhhat içinde sürdüren tavsiyeler ve hastalıktan kurtulma reçeteleri de olmuştur. ilahi Emir ve yasaklarla beraber birçok nebiyi insanoğluna ulaştıran Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun. Temiz pak, seçilmiş Peygamberlere salavatlar hediye olsun. Levlake levla Efendimiz ve Ali Beytine Salavatlar’ın en güzelleri hediye olup yoluna canlar fedaolsun.

   Yine bu bitkilerin dillerinden anlayıp onları insanoğluyla tanıştıran bu ilmin yayılmasına vesile olan Abid ve Fazıl Allah dostları na hürmet, hizmet ve saygıların en eftali görevimiz olsun.

   Tabiatı eczane olarak yaradan Rabbim, bir hastalık için binlerce çeşit bitki ve meyve yaratmış. Yazın susuzluk giderici, kışın direnç artırıcı antibiyotik olan bitki ve meyveleri bize lütfetmiştir.

   Kimya ilminin ilerlemesi, tiryakların aktif maddelerinin tesbit edilmesi ve çok üretip çok kazanma hırsı, hastaları kimyasal çöplük haline getirmiştir. Halbuki topraktan yaratılan insanoğluna, yine toprak vasıtasıyla temel gıdaları ve derdinin dermanı verilmiştir.
   Ayı, Mars’ı neredeyse Güneş’i keşfe çıkan insanoğlu hala insan vücudunu keşfedememiş, en ince kılcal damarların film gibi izlendiği feza çağında sivilce gibi basit bir hasalığın bile ilacı bulunamamıştır.

   Sizden istirhamımız mutlaka uzmanına güzelce bir teşhis koydurduktan sonra, bitkileri doğal olarak kullanmaya başlamanızdır. Teşhisi koydurturken bu nereden kaynaklanıyor sorusuna cevap arayın. Bir egzamayı kremle geçirmeye kalkışmayın. Bunun kökünü kazıyacak tedaviyi bulun.

   Hastalıkların herbirinin birçok kaynağı olabilir. Komşunuz mesela basur hastalığına incir yemiş iyi olmuş olabilir. İyilik timsali insanımız başkasının da o dertten kurtulmasını ister ve kullandığı ilacı tavsiye eder. Siz kullanırsınız fakat fayda vermez. Ümidinizi yitirmeyin. Belki sizin hastalığınız başka bir organdan kaynaklanıyor, belki de hastalığımız çok ilerlemiş uzun süre tedaviniz gerekiyor olabilir. Başka formülleri deneyin. Perhizsiz tedaviyi unutun.

   En güzeli insan makinesinin çalışmasını biraz düşünün. Hz. Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in sünnetlerini yeme, içme, uyuma, misvak, V.S.
   yaşayın, hastalıklardan korunmaya gayret edin. Sıhhati korumak, tedavi olmak için koşturmaktan hem daha akıllıca, hem daha ucuz bir yoldur.

   Bu eserde tabiatın bir eczane olduğunu ispatlamaya gayret ettik. Sadece kavak ağacıyla bile birçok hastalığımızı geçebileceğini tesbit ettik. Bir otun birçok hastalığa şifa olması, bir hastalık için binlerce otun mevcut olması kafanızı karıştırmasın, bu Yüce yaratıcının bir Azametidir. İçindekiler maddesine bakın, mesela kabızlığı önleyen otların hepsinde müsilaj (sümüksü, helme, madde) vardır. Allah’a cc verdiği tüm bu nimetler için ne kadar şükretsek azdır.  
    

   Mustafa ÖZER


   Hayat Yayınları, Mustafa Özer tarafından yazılan Tabiat Eczanesi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi adlı kitabı incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051512402
   MarkaHayat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051512402

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.