26 Saatte On Parmak Öğreniyorum

Fiyat:
100,00 TL
Havale / EFT:
97,00 TL
Aynı Gün Kargo

Kitap              26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum
Yazar             Ali Ünlü
Yayınevi        Yelken Yayınları
Kağıt - Cilt     1.Hamur - Lüks Cilt
Sayfa - Ebat   400 Sayfa - 17x24 cm
 

Yelken Yayınları, Ali Ünlü tarafından yazılan 26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum adlı kitabı incelemektesiniz.
26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartlarıbilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2


  
   26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü
 
 
- 10 Parmak F Klavye
- 10 Parmak Q Klavye
- Önemli Microsoft Word Uygulamaları

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin baş döndürücü gelişme hızına ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz günümüz bilgi çağında ,bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaşmış ihtiyaçtan öte hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelmiştir.

Bilgiyi Toplama ,saklama,işleme,yeni bilgiler üretme ve üretilen bu bilginin paylaşımında büyük bir hız ve kolaylık sağlayan Bilgisayar Teknolojisi ,eskinin Teknoloji harikası olan Daktilonun önemlini yitirmesine neden olmuştur.

Bilgisayara veri girişimini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez öğelerinden biridir.Peki biz bu Klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz...Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz...

Metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler... Diyor , Francis Bacon...Bu çalışmayla , Klavyenin en etkili ve doğru biçimde kullanılmasını sağlayacak olan ONPARMAKyazı yazma metodunu sizlere kazandırmak istiyoruz. Belli bir metoda dayanan on parmak yazı yazmayöntemi , üstün bir yetenek veya kabiliyet gerektirmez. Eğer isteğiniz , on parmağınızve öğrenmek için ayırabileceğiniz 26 saatinizvarsa, bu kitapsayesinde on parmak yazı yazmayıkesinlikle öğrenebilirsiniz. BİZ BUNU VAAD ETMİYOR, GARANTİ EDİYORUZ..

Bu yöntemin , kişisel verimliliğinizi büyük ölçüde artıracağına ve buna bağlı olarak toplumsal verimliliğin artmasında da olumlu yönde katkıları olabilieceğine yürekten inanıyoruz. EN İÇTEN BAŞARI DİLEKLERİMİZLE...
 

        26 Saatte On Parmak Öğreniyorum Kitabı İçin Ne Dediler?

26 SaatteOn parmak Öğreniyorum kitabı, Descartes’in “Bir işi metotsuz yapmaktansa, yapmamak daha iyidir.” sözünü doğrulayan, klavye kullanma sanatını insan beynine kodlayan ve pratik yapma performansını en verimli hale getiren deneysel çalışmaların ürünü ve sistematiği olan bir kitaptır. Bu kitaptaki klavye kullanım analizleri, bilgisayar kullanıcıları için önemli ve dikkat çekicidir.

 
Sayın bilgisayar kullanıcısı, bu kitap sayesinde 26 saat gibi kısa bir sürede onparmak öğrenip, iş hayatından çok büyük zaman tasarrufu sağlayacağınız gibi, çok daha hızlı ve keyifli klavye kullanma sürecine gireceksiniz.
Hepinize kolay gelsin.
 
 
Prof.Dr. Halil ARDAHAN
S.Ü. Eğitim Fakültesi
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Bölüm Başkanı
 
 
 Bilgisayarkarşısında geçirdiğimiz zamanın büyük bir bölümünü klavye üzerinde doğru tuşu arayarak geçirmekteyiz. Bu büyük zaman kaybını onparmakla yazı yazarak ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede klavyeye ve ekrana bakmadan yazarak, ortaya çıkan büyük zaman kaybını önlemiş oluruz. Onparmak metodu ile Latin alfabesi kullanan tüm yabancı dillerdeki yazılar, rahatlıkla ve en az hata ile yazılabilmektedir.
 
YazarAli ÜNLÜ kitabında, ister F klavye, isterse Q klavye olsun 26 saatte onparmak metodunu öğrenme garantisi vermektedir. Kitabın, bilgisayarla ilgilenen herkese, bilhassa işinin büyük çoğunluğunu yazı yazarak geçirenlere büyük faydası olacağına inanıyorum.
 
 
Prof.Dr. Novruz ALLAHVERDİ
S.Ü. Eğitim Fakültesi
Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Bölümü
Bölüm Başkanı
 
 
Ali Ünlü kardeşimin 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum adlı eserini büyük bir zevkle inceledim. Gayet titiz bir çalışmanın ürünü olan bu kitabın, tüm bilgisayar kullanıcılarının işini büyük ölçüde kolaylaştıracağına inanıyorum.
 
Bu vesile ile Ali ÜNLÜ Beyi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
 
Prof.Dr. Ali ATEŞ
S.Ü. Eğitim Fakültesi
Biyoloji Öğretmenliği Öğretim Üyesi
 
 
Değerli kardeşim ve dostum Ali ÜNLÜ Bey tarafından kaleme alınan 26 Saatte Onparmak adlı eseri büyük bir zevkle inceledim. Sahasında bir ilk olan böyle bir eseri Türk yayın hayatına kazandırdığı için kendisini içtenlikle tebrik ediyorum.
 
Onparmakmetodunu kullanan biri olarak, hayatımızın bütün aşamalarında büyük ölçüde faydalandığımız bilgisayarın daha rahat kullanımı için, bu çalışmanın çok yararlı olacağını düşünüyorum.
 
Bilgisayarla yazı yazmada büyük bir hız ve rahatlık sağlayacak olan onparmak metodu, bireysel ve toplumsal verimliliğin artmasında önemli bir misyonu üstlenecektir. Böylesi çalışmalarının devamı dileklerimle.
 
 
Prof.Dr. Ahmet Kâzım ÜRÜN
S.Üniv. Fen-Edebiyat Fakültesi
Öğretim Üyesi
 
 26 Saatte Onparmak isimli kitapöğretim tekniği bakımından gerçekten harika bir kitaptır. Sade, anlaşılır ve çok kolay uygulanabilir bir yol göstermektedir. Hemen herkesin bilgisayar kullandığı günümüzde, bu kitabın yardımı ile çok kısa sürede onparmak metodu öğrenilebilir ve zamandan çok önemli tasarruf sağlanır. Bunun da başarıya büyük katkı sağlayacağı âşikardır. Bu vesile ile kitabın yazarı sayın Ali ÜNLÜ’yü candan kutlar, başarılarının devamını dilerim.
 
 
Prof.Dr. İdris MEHMETOĞLU
S.Ü. Tıp Fakültesi
Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı
 
 
Kıymetli öğrencim Ali ÜNLÜ’nün üçüncü kitabı olan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum isimli kitabını zevkle inceledim. Uzun yıllar sonucu oluşan birikim ve tecrübe sonucu kaleme alınmış bir kitap
 
Konulardaki öğretim yöntem ve tekniklerinin çok etkili olması, anlatım biçiminin, her düzeyde kullanıcının kolaylıkla anlayabilecek seviye sunulması kitabın önemine güzellik katıyor.
 
Günümüz bilgi çağının vazgeçilmezleri arasında yer alan bilgisayarın kullanımını büyük ölçüde kolaylaştıracak, üretkenlik ve verimliliği büyük oranda artıracak olan bu yöntemi öğrenmeyi, bilim ve bilgisayarla uğraşan herkese tavsiye ediyorum.
Bu vesile ile Ali ÜNLÜ Bey’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
 
 
Prof.Dr. M. Şerif ŞİMŞEK
S.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fak.
Dekanı ve Bölüm Başkanı
 
 
Ali ÜNLÜ’nün Yelken Yayınevitarafından yayınlanan 26 Saatte Onparmak isimli kitabı, oldukça iddialı ve iddialı olduğu kadar da ilginç bir kitap.
Yazar, kitabındabelli bir sıra izleyerek F klavye ve Q klavye öğrenim metotlarına yer verdiği gibi, öğrenim sürecinde kullanılacak olan önemli bir program olan MS Word uygulamalarına değinmiş. Ayrıca, kitaptaki serbest yazılar, hız çalışmaları ve sınavlar da kullanıcıya kendini test etme imkanı sunuyor.

Yazarın, bireysel öğrenme tekniklerine göre bilimsel olarak hazırladığı bu çalışma, herkesin bu yöntemi rahatlıkla öğrenebilmesini sağladığı gibi; kişinin tek başına iş yapabilme kabiliyetini ve kendine olan güven duygusunu geliştirmekte.
Ali ÜNLÜ’yübüyük bir gayret ve tecrübe sonucu olan bu çalışmasından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
 
 
Prof.Dr. Süleyman BÜYÜKKARCI
S.Ü. Eğitim Fakültesi
Öğretim Üyesi
 
 
 Gelişen teknoloji ve iş, eğitim ve iletişim yaşantılarının bir sonucu olarak zaman ve performansın önemi bir kat daha artmıştır. Zamanımızın çoğunu bilgisayarlar karşısında geçiriyoruz. Bilgisayarların sınırsız donanım ve yazılım kapasitesi ile işlem hızına yetişmekte yetersiz düzeylerdeyiz. Bilgisayar yazılımlarından ‘Kelime İşlemci’ Word programını bile % 10’un altında bir performansla kullanıyoruz. Açık bir dille söylemek gerekirse, çok hızlı işleyen bu süreçte düşünce hızında performanslar gerçekleştirebilmek büyük önem taşımaktadır. Ali ÜNLÜ tarafından yazılan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum kitabı, tüm bilgisayar kullanıcıları için düşünce hızında performans sergileme fırsatı sağlamaktadır. Konu başlık ve alt başlıkları, içeriğin düzenlenmesi, bilgilerin sağlam ve geçerliliği, öğretim ilkelerine uygun sunu tasarımı ile adı geçen kitabın okuyuculara çok faydalı olacağı kanaatindeyim.
 
 
Doç.Dr. Ali Murat SÜNBÜL
S.Ü. Eğitim Fakültesi
Eğitim Programları ve Öğretim A.B.D.
 
 
 Teknolojinin baş döndürücü hızla geliştiği günümüzde, yaşantımızı aynı hızla kolaylaştıran ve bizlere büyük avantajlar sağlayan bilgisayar kullanımı, her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir.
 
Bilgisayar kullanımının daha etkin ve verimli hale getirilmesi, bu bağlamda bilginin üretim artışına destek sağlanması amacıyla Ali ÜNLÜ dostum tarafından kaleme alınan bu kıymetli eser, oldukça iddialı. İddialı olmasının yanında, daha da önemlisi bilimsel ilkelerle sunulan derslerin, çalışma süreleri sonunda kişiye onparmak metodunu kazandırabiliyor olması…
 
Böylesi önemli ve değerli eseri bizlerin istifadesine sunan sayın Ali ÜNLÜ beye en içten teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.
 
Doç.Dr. Serdar ÖGE
S.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Öğretim Üyesi
 
 
Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, bilgi ve bilgi teknolojilerine verilen önem giderek artmaktadır. Bilgi teknolojilerinin gerek kamusal, gerekse bireysel anlamda kullanımı fazlalaşmakta, bu kullanım ofissel ve evsel alanda yaygın­laş­maktadır.

Bilgi teknolojilerinin bilgisayarlar sayesinde geliştiği ve kendine yer bulduğu ortamlarda kullanım kapasitesi ve hız bilginin amacına ulaşması açısından önem taşımaktadır. Onparmak klavye kullanımı, sözü edilen kapasite ve hızın gerçekleşmesinde önemli bir zihinsel ve işlevsel bir öğreti olacaktır. Onparmak kullanımının yalnızca hızın artışında değil, yeni ufukların keşfedilmesinde bir açılım olacağı muhakkaktır.
 
Kitabınhazırlanması aşamasında onparmak klavye kullanımı bilmediğim halde, verilen taslaklar sayesinde güç olarak görülen bu kullanımın kolaylık ve rahatlığını görmüş bulunmaktayım. Bu satırları onparmak metodu ile yazmama vesilen olan ve bu konuda beni teşvik eden yüksek lisanstan dönem arkadaşım olan Sayın Ali ÜNLÜ’ye şükranlarımı sunarım.
 
                       
A. Aslan ŞENDOĞDU
S.Ü. Mesleki Eğitim Fakültesi Öğr.Gör.
 
  
Geleneksel anlayıştan çok uzak olan bu kitap sayesinde, kısa sürede herkes onparmak metodunu öğrenebilir. Yalnızca sabır ve düzenli tekrar gerektiriyor...
Teknolojinin vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yer alan bilgisayar dünyası için böyle bir kitabın çok faydalı olacağını düşünüyorum.
 
 
Yasin ASLAN
S.Ü. Eğitim Fak. İngilizce Öğretmenliği ABD
Öğretim Elemanı
 
 
Günümüzün koşuşturmasında bilgisayardan kopmamız mümkün değildir. Bu kadar telaşın içinde bilgisayarı amaçlarımız doğrultusunda hız ve verimli kullanmak için bir kursa gitmeye gerek bıraktırmayan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum kitabı, hepimiz için ayağımıza gelen bir fırsattır.
 
Böyle özgün ve pratik bir kitabı bizlere kazandıran Sayın Ali ÜNLÜ’yü içtenlikle kutlar, başarılarının devamını dilerim.
 
 
A. Nejat ALPEREN
KPDS, ÜDS, YDS Kitapları Yazarı
 
 
26 Saatte Onparmak Öğreniyorum isimli kitabıgördüğüm zaman, açıkçası bu kadar kısa sürede onparmak öğrenilebileceğine inanmamıştım. Fakat, denemekle bir şey kaybetmem düşüncesiyle kitabı aldım.
 
İlk birkaç dersin kullanım kolaylığını ve anlaşılabilirliğini gördükten sonra, evde okula giden çocuklarıma da bu yöntemi öğrenmelerini tavsiye ettim. Sonra bir yarışma havası içinde hepimiz bu işe başladık. Neşeli ve yarışmalı geçen 26 saatin sonunda gerçekten tahminlerimin üzerinde bir başarı elde ettik.
 
Bilişim teknolojisinin kullanıldığı günümüz eğitim-öğretiminde böyle bir çalışma yaptığı için Ali Ünlü beyi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
 
 
Şakir SÜMER
Şekibe Aksoy İlköğretim Okulu Öğretmeni
 
 
 Onparmakeğitimini alan ve yıllardır onparmak kullanan biri olarak 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum kitabının, yeni başlayacaklar ve ileri seviyede öğrenecek­ler için büyük faydası olacağı kanaatindeyim.
 
Değerli dostum Ali ÜNLÜ Bey’i böylesi güzel ve yararlı eserinden dolayı kutlar, nice çalışmalara sörf yapmasını temenni ederim. ( 
26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum , 10 parmak daktilo öğrenme kitabı, 10 parmak klavye öğrenme kitabı, yelken yayınları , 26 saatte on parmak kitabı fiyatı )
 
Mehmet ATEŞ
Ç. Arıkören İlköğretim Okulu Öğretmeni
 
  
Yaşadığımız çağ, herkesin kabul ettiği üzere bilgi çağı olarak adlandırılmaktadır. Bu çağın en önemli ögesi olanbilgisayar dünyasının insan beyninde gerçekleştir­diği açılımlar ise tahayyül sınırlarını zorlamaktadır.
 
Bilgisayarın en etkin ve hızlı kullanımına imkan sağlayan bu güzel çalışma, ilerlemeye açık insanlar için onparmak klavye kullanımının bütün nimetlerini sunmaktadır.
 
Bu eseri ihdas eden sayın Ali ÜNLÜ’yü tebrik eder, eserin tüm insanlarımıza faydalı olmasını temenni ederim.
 
Kemal YÜCEL
Avukat
 
 
 
Yelken Yayınları, Ali Ünlü, 26 Saatte 10 Parmak Öğreniyorum adlı kitabı incele diniz.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786054336951
MarkaYelken Yayınları
Stok DurumuVar
9786054336951
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.