Beşli Cüz Kuranı Kerim, Hafız Boy

Fiyat:
250,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünlerKitap              Beşli Cüz Kuranı Kerim ,Yaldızlı, Muhafazalı, QR Kod ile Sesli Dinle
Hat                 Ahmet Hüsrev Altınbaşak
Yayınevi         Hayrat Neşriyat
Kağıt - Cilt      Şamua kağıt - 30 Cüz 6 Cilt
Sayfa - Ebat   620 sayfa - 14x20 cm, Hafız boy, 2 Renkli
Yayın              Kutulu, tevafuklu, 5 li Altı ayrı cilt 


Hayrat Neşriyat , Tevafuklu Ahmet Hüsrev Altınbaşak hattı Beşli Kuranı Kerim Hatmi şerif cüzü adlı hatim seti ni incelemektesiniz.
Hafız Boy Yaldızlı Muhafazalı Tevafuklu Beşli Kuran Cüz ü hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
 

Ücretsiz uygulamamızı yükleyerek bu Kur'ânın sayfalarının alt tarafında bulunan Karekodları okutarak Kur’ân veya Meâl dinleyebilirsiniz.


Ahmed Husrev hattı, okunuşu kolay, Tevâfuklu Kur'ân-ı Kerîm'in Hafız, Rahle ve Orta boyundan, beşer cüz'lü ve altı cilt halinde tertîb edilen bu nüsha ile, hem hatimlere, hem de mukabele türü Kur'ân tilâvetlerine iştirâk etmek arzusundaki Kur'ân dostlarına bir kolaylık te'mîn edilmektedir. Ayrıca tek tek taşıması çok kolay, 6 adet ve beşer cüz'lük rengârenk ciltleriyle, dolgun ve harikulâde hattıyla, husûsî imâl edilen mahfazasıyla dikkatleri celb etmekte ve gönüllere sürûr vermektedir.
Hayrat Neşriyat , Tevafuklu Ahmet Hüsrev Altınbaşak hattı Beşli Kuranı Kerim Hatmi şerif cüzü adlı hatim seti ni incele diniz.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9759023104165
MarkaHayrat Neşriyat
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9759023104165
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.