Celaleyn Tefsiri, Kelime Anlamlı, 5 Cilt

Fiyat:
3.000,00 TL
İndirimli Fiyat (%50,7) :
1.480,00 TL
Kazancınız 1.520,00 TL
Havale / EFT:
1.435,60 TL
414,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap               Celaleyn Tefsiri Kelime Anlamlı
Yazar              Celalüddin el-Mahalli
Tercüme         Taha Alp
Yayınevi          Yasin Yayınları
Kağıt - Cilt       Sarı şamua -  5 Lüks Cilt
Sayfa - Ebat    3.400 sayfa - 17x24 cm
Yayın Yılı         2017, 2018, 2019,  2020  Son Baskı , CİLT CİLT AYRI YILLARDA BASILMIŞCelalüddin el-Mahalli tarafından yazılan Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri adlı kitabı incelemektesiniz.
5 Cilt Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satışı hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
 

     Kelime Anlamlı ve Açıklamalı Tercüme Celaleyn Tefsiri

             ÖNSÖZ
 
Hamd alemlerin Rabbi olan Allah’a, salat ve selam onun kulu ve Rasulü olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa, ailesi ve ashabı üzerine olsun.

İlgililerinin yakinen bildiği üzere tefsir kitapları içerisinde Celaleyn Tefsiri nin ayrı bir yeri vardır. Celaleyn in, çok veciz birtefsir olmasına rağmen Kuran kelimelerinin manaca kendilerine en yakın sözcüklerle açıklaması herhalde onun en mühim özelliği olsa gerek. Bu sebebledir ki tarih boyu medreselerde ilk okutulan tefsir kitabı olarak kabul görmüş ve Allah’ın sözünün mücmelen manasını öğrenmek isteyenler için hep ilk müracaat kaynağı oluşmuştur.
 
Eski yeni hemen bütün İslam alimleri gerek derslerinde gerekse telif çalışmalarında ayetlerin mana vetefsiri söz konusu olduğunda Celaleyn den daima başucu kitabı gibi faydalanmışlardır. Buna misal olarak bir önceki asrın değerli alimlerinden merhum Ömer Nasuhi Bilmen Efendinin meal ve tefsirine Celaleyn birinci derecede kaynaklık ettiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.
 
 
Arz ettiği bu ehemmiyete ve çevreden gelen taleplere binaen yayınevimiz bir müddet önce Celaleyn tefsirini kelime anlamlı olaraktercüme ettirmeye niyetlenmişti.
 
Tevfik-i ilahi refikimiz oldu ve bugün elinizde tuttuğunuz işbu kitapla niyetimiz hayırlı neticesini verdi. Cenabı Allah’a hamd olsun. ( celaleyn tefsiri , tefsir kitap , kelime anlamlı celaleyn tefsiri fiyatı , 5 cilt celaleyn tefsir , yasin yayınları tefsir , ucuz celaleyn tefsir, celaleyn tefsiri tercümesi, kırık manalı celaleyn )
 
  
  YASİN YAYINEVİ
          
 


Yasin yayınları 5 Cilt Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri kitabının tanıtımı sona erdi. 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789944356398
MarkaYasin Yayınevi
Stok DurumuVar
9789944356398

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.