• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Bu TAM KAPANMA SÜRECİNDE ürün sevkiyatımız devam edecektir. Kargo Çalışmaktadır.

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti

   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%42,2) :
   26,00 TL
   Kazancınız 19,00 TL
   1.0 1
   26.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap           Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Yazar          Doç. Dr. Hakan Çoksüer

   Yayınevi      Hayat Yayınları
   Kağıt Cilt     2.Hamur, Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat  304 Sayfa - 13.5x21 cm
   Yayın Yılı     2018


          

   Doç. Dr. Hakan Çoksüer Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitabı nı incelemektesiniz.    
   Hayat Yayınları Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-24


   Sağlıklı Bebekler için
   Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti
   Doç. Dr. Hakan Çoksüer

   Çoğu insan gebe kalmanın kolay bir süreç olduğunu düşünür. Pek çok çift bunun o kadar da kolay olmadığını bebek sahibi olmaya karar verdiğinde fark ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer bir hekim olarak yıl­lardır tüp bebek üzerine çalışmalar yaptıktan sonra kısırlığa yol açan etkenlerin sadece sağlık sorunları olmadığını aynı zamanda beslenme alışkanlıkları, çiftlerin psikolojileri, hormonal dengeler, yaş, kilo, hayat tarzı, stres, kullanılan ilaçlar, sigara ve alkol alışkanlıkları ile ilgili olduğunu tespit etmiştir.

   Bu kitap; doğurganlıkla ilgili sorunu olan çiftlerin doğurganlı­ğını önemli ölçüde artıracak beslenme önerilerini ve yemek tariflerini içeriyor.

   Daha da önemlisi olacak çocuğunuz için yapacağınız en önemli yatırım, ona verebileceğiniz en büyük hediye kaliteli yumurta ve sperme sahip olmanız. Bu, çocuğunuzun hayat boyu sağlığını etkileyen en önemli şey.

   Bebek sahibi olmaya karar vermeden altı ay önce bu kitapta­ki önerileri uygulamanız hem doğurganlığınızı artıracak hem de doğacak çocuğunuzun sağlığını bire bir etkileyecek.

   ÖNSÖZ

   "Beslenmenin doğurganlıkla ilişkisi sanılanın çok üzerin­de" diyordu Doç. Dr. Hakan Çoksüer ilk karşılaştığımızda. "Ben hastalarıma tüp bebek tedavisine başlamadan önce sağ­lıklı beslenmelerini öneriyorum, birçok vakada sağlıklı besle­nerek hamile kalan kadınlarımız oldu, bu yüzden bu konu­ya eğilen kitaplara ve tariflere ihtiyaç var" diye de ekliyordu. Çoksüer'in bir konuyu her yönüyle çalışmayı çok önemsediğini gördüm, bu da bizim ortak noktamız oldu. Eğitimleri de dona­nımı da çok yönlüydü.

   2001 yılında Trakya Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra kadın doğum konusunda Türkiye'nin en ünlü sağlık kurumu Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda uz­man olmuştu. Pelvik rekonstrüksiyondan estetik jinekolojiye, moleküler biyoloji ve genetikten androlojiye, laparoskopiden tüp bebeğe kadar pek çok alanda çalışmıştı. İnfertilite yani kısırlık alanında çok sayıda bilimsel kitapta makaleleri yer alan Doç. Dr. Hakan Çoksüer, sadece Batı tıbbından değil Doğu'nun şifasından da besleniyordu ve akupunktur eğitimi de almıştı. Semptom tedavisinin ötesinde bütünsel sağlığı önemseyen Hakan Çoksüer, "Bu kitap annelerin doğurganlı­ğını artırmak için hazırlandı ancak bunun da ötesinde bir he­

   defim var, o da doğacak bebeklerin çok daha sağlıklı olmasına vesile olmak. Bunu sağlamak için anne adaylarının en az altı ay önceden doğurganlık beslenmesine geçiş yapmaları gerekiyor ki çok sağlıklı bebekleri hep birlikte kucağımıza alalım" diyor. Doç. Dr. Hakan Çoksüer "Sağlıklı Bebekler için Doğur­ganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti" kitabı, anne aday­larının hamile kalmadan önce kendi bedenini hamileliğe hazırlamak ve en sağlıklı bebeği dünyaya getirebilmesi için gerekli bilgileri ve farklı mevsimlerde nasıl beslenilmesi ge­rektiğine dair birer haftalık örnek menüleri içeriyor.

   Peki bu yeterli mi? Elbette ki hayır! Beslenme sadece önerilen şey­leri yemekten ibaret değil, meyve-sebze tercihinden pişirme kaplarının seçimine, pişirme şekillerinden kontaminasyon risklerine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünül­mesi şarttı ve bu yüzden yeni tarifler yazmamız gerekiyordu.

   Çoksüer, kitabın yemek tariflerini içeren ikinci kısmanda ise tam da bunu yapıyor. Bu tarifler doğurganlığı en çok destek­leyen besinleri içerdiği gibi pişmelerine ve diğer detaylarına da dikkat ederek hazırlandı. Seçilen malzemeler uzman diyetis­yen eşliğinde bir yemek yazarı tarafından tariflere dönüştürül­dü, yemekler denendi, tadıldı, tekrar tekrar revize edildi. En doğal ve mevsiminde malzemelerle çekim yapılabilmesi için bazen bir mevsimin geçmesini bile beklediğimiz oldu. Dola­yısıyla kitabın hazırlanması yıllarımızı aldı. Bu yüzden gönül rahatlığı ile hem bu tarifleri pişirip lezzetli yemekler yiyebilir hem doğurganlığınızı verdiğimiz tariflerle artırabilir hem de minik bebeğinizin en sağlıklı şekilde doğması için elinizden geleni yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

   Mürsel Çavuş
   İstanbul, 2018


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051512815
   MarkaHayat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051512815
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.