Duaların ve Surelerin Fazileti Esrarı Yusuf Tavaslı KO7

Fiyat:
275,00 TL
Havale / EFT:
266,75 TL
77,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Değerli Okuyucum! Birinci kitabım, "Peygamberimiz'in Mübarek dilinden DUALARIN FAZİLETİ" İkinci kitabım ise, "Kur'ân okumanın sevabı ve SÛRELERİN FAZİLETİ isimli kitablarının ciltlerini birleştirmiş bulunuyorum. Bunu da okuyucularımın, ısrarla istekleri üzere yapmış bulunuyorum. Okuyucu kardeşim! Yüce Rabbimiz, duâ ve zikir ile meşgul olan kullarını çok seviyor ve onlara çok büyük değer veriyor ve onların duâ ve dileklerini geri çevirmiyor seve seve kabul ediyor, Kur'ân-t Kerîm'inde Yüce Rabb'imiz Peygamberimize hitaben şöyle buyuruyor: "- Rasûlüm, yâ Muhhammed! Kullarıma de ki, Eğer duanız (ibâdetiniz) olmasa, Rabbim size ne diye değer versin." (Furkan Sûresi, âyet 77)

Değerli okuyucu dostum! İncelediğiniz bu kitabımızın birinci bölümünde duanın ve Allah'ı zikrin bir insan için ne kadar önemli ve gerekli olduğunu. Yüce Peygamberimizin okuduğu ve biz ümmetlerine okumamızı emir ve tavsiye buyurduğu zikir ve dua öreklerini, Kur'ân-ı Kerîm'de bulunan (âyetlerinde geçen) Kur'ân Dualarını da bulacak ve okuyacaksınız. Kitabımızın ikinci bölümü ise Kur'ân okumanın sevap ve Sûrelerin fazileti hakkında olup, din kardeşlerimizin yararlanacağı faydalı bir eserdir.


Bu bölümde Kur'ân'ın 114 sûresinin isimleriye birlikte gerekli bilgiler verilmektedir. Okuyucu dostum! Tek amacım, din kardeşlerime birazcık yardımcı olabilmek bahtiyarlığına ulaşmaktır. "Ve minallâhitterfik: Tevfîk ve hidâyet, muvaffakiyet ve başarı, Allah Teâlâ'nın lûtfu keremi ve ihsânYayın Tarihi:        28.01.2022
ISBN:                    9786056528194
Dil:                        ARAPÇA,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:        824
Cilt Tipi:                Ciltli
Kağıt Cinsi:          Şamuha Kağıt
Boyut:                  17.5 x 24.5 cm

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786056528194
MarkaTavaslı Yayınları
Stok DurumuVar
9786056528194
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.