• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Elbette Allahuekber

   Elbette Allahuekber
   Elbette Allahuekber
   Elbette Allahuekber
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   17,00 TL
   İndirimli Fiyat (%41,2) :
   10,00 TL
   Kazancınız 7,00 TL
   10.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo
             Stoktan Kargo

   Kitap            Elbette Allahuekber
   Yazar           Nureddin Yıldız
   Yayınevi       Tahlil Yayınları
   Liste Fiyat    17 TL
   Kağıt Cilt       2.Hamur - Karton Kapak Cilt
   Sayfa Ebat    200 sayfa , 14x22 - Roman Boy
   Yayın Yılı       2018
   ISBN             9786055271084

    

   Tahlil Yayınları Elbette Allahuekber kitabı nı incelemektesiniz.    
   Nurettin Yıldız Elbette Allahuekber kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.


   ELBETTE ALLAHUEKBER
    
   Ön ve Son Sözümüz: Allahuekber!

   Allah'ın kudret ve azametine imanda bir sorun olmadığını iddia ettiğimiz hâlde, O'nun dini için insanları yönetme yol­larının artık tıkalı olduğunu vehmeden bir nesil olarak tari­he geçmekten hayâ eder olduk. Allah'a iman etmeyenlerin böyle bir varsayım peşinde olmalarını normal görebilsek de ehli imanını bunu nasıl vehmedebildiğini anlayabilir değiliz. Elimizdeki Kur'an Bedir mücahitlerinin Kur'an'ı, kıldığımız namazımız onların namazı, dua ettiğimiz Rabb'imiz aynı Rab olduğuna göre bizim, küfrün ebedî üstünlüğünü iddia eden şeytana kapılmamızın izah edilebilir bir nedeni yoktur.

   Nesillerin ürkek ve kabuğuna gizlenmiş bir mantıkla yetiştiril­mesi hatta böyle bir yetiştirme tarzının sanki ibadet gibi anla­şılması büyük bir çöküntüdür. Bu çöküntü o denli ilerlemiştir ki cihat gibi dinin en zirve kavramlarından birinin kullanımı bir tür yasaklanır olmuştur Müslümanlar arasında. Ya da bi­rileri böyle istemektedir. Ne boş bir kuruntu ne utandırıcı bir zillettir bu!

   Güya Müslümanlığımızın simgesi olan minarelerden yükselen ezan sesleri ve ezanın başı durumundaki "Allahuekber/Allah en büyüktür" ilanı kadar, anlamı bilinmeden ya da anlamı ile bağı koparılmış olarak kullanılan bir kavram zor bulunabilir. O büyük hakikati ilan eden ve adına müezzin denen görev­linin bile "Yann Allah'ın dini ile hüküm verilecek bir hayat düşünebilir misin?" sorusuna ne cevap vereceği meçhuldür. "Elbette, bugün de yarın da Allah'ındır. Bütün zamanlara O hükmeder." diyemiyoruz. Alkolle ve bütün çirkinliklerle iç içe olmuş bir uygarlık oluşturan şer güçlerinin artık bir daha git­meyeceklerine bizi inandırmış olmaları, onların güçlü olmalarından çok bizim sinmişliğimizden kaynaklanmaktadır.

   Okuduğumuz Kur'an ve örnek aldığımız Peygamber aleyhisselam efendimizin bize çizdiği yolda gördüklerimiz, şeytanın bu telkinleri ile aynı değildir. Yarınımız hakkında çok daha iyimseriz. İslam'ın yarını için çok daha mükemmel dünyalar görür gibiyiz. Bize dayatılan dünya, aşılamayacak engellerle korunmuş değildir. Hüküm Allah'ın hükmüdür. Galip olan Allah olacaktır.

   Allahuekber'in her gün tepemizden aşağı ilan edilmesindeki anlamı, ona iman etmeyenler idrak edememiş olabilirler. Biz iman ediyoruz: Allah en büyüktür. En büyük olması da bir temenni değildir. En büyüklük O'nun ismidir, sıfatıdır. O'na iman edenler, böyle iman etmedikçe imanın lezzetine ere­mezler.
   Kim ne derse desin ne yasaklanırsa yasaklansın nihai söz ve karar budur: Allahuekber!


   Nureddin YILDIZ
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055271084
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055271084
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.