Hanımlara Özel Set, 4 Kitap

Fiyat:
1.200,00 TL
İndirimli Fiyat (%52,5) :
570,00 TL
Kazancınız 630,00 TL
Havale / EFT:
552,90 TL
159,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap              Hanımlara Özel 4 Kitap Set 
Yayınevi         Polen Yayınları
Kağıt - Cilt      2.Hamur kağıt - Karton Kapak
Sayfa - Ebat   2880 Sayfa. - 13,5x21 cm, Roman Boy
Yayın Yılı        Yeni baskı 2021
Sette Bulunan Kitaplar:

                              1- Hanımlara Özel İslam İlmihali

                              2- Hanımlara Özel Tefsir

                              3- Hanımlara Özel Hadis

                              4- Siyer  
 


Siyer  Hz. Peygamberin Hayatı & Sahâbe Hanımlarının Hayatı)
 
Râgıb es-Sercani
Dr. Abdurrahman UmeyreBu kitap, kainata gelen en yüce insanı, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtmayı, tüm insanlığın hidayetindeki rolünü değerlendirmeyi, Onun nurunun ve hidayetinin alemlere yayılmasını sağlamayı ve batıyı düşmüş olduğu kötü durumdan kurtarmayı amaçlamaktadır. "Tevhid ve sünnet davetçileri genel islami merkezi”, Azizbillah camisinde "Bu Nebi’yi tanı” sloganıyla uluslararası Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtma yarışması düzenlemiştir. Yarışma ve davetiyeler dünyanın her tarafında duyrulmuştur.

Bu yarışmada son eleme aşamasına ulaşan araştırmaların sayısı, -farklı dillerde olmak üzere- yüz seksene varmıştır. Araştırmalar arasında birinciliği kazanan, elinizde bulunan "Alemlere örnek” kitabıdır. (Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem kimdir?) Yarışmayı düzenleyen kurum, bu araştırmanın düzeyine varan ve ardından gelebilecek bir araştırma bulamadığı için, ikinci ve üçüncü ödülü vermemiştir.

Bu kitap, yazarı Dr. Râgıb es-Sercânî tarafından, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i kendisine yaraşır şekilde tanıtmak, müslümanlardan ve gayrimüslimlerden, doğululardan ve batılılardan olan tüm insanların Onun şahsiyetine yaklaşmaları ve Onun yüceliğini ve merhametini görmeleri adına bir girişimdir.Hanımlara Özel Hadisler, Riyâzu's Salihat

Dr. Bedran el-Iyârî

 

Dünyada Kur’an’ı Kerim’den sonra en çok okunan kitap olan Riyâzu’s Sâlihin’in bayanlara özeli Mısırlı bir ilim adamımız tarafından kaleme alındı.
Adına Riyâzu’s Sâlihat koyan müellif, Riyâzu’s Sâlihin formatına uygun, bayanlara özel söylenmiş hadisleri farklı başlıklar altında toplayarak faydalı bir kitap derlemiştir.

Türkiyeli bayanların çok istifade edip ellerinden düşürmeyeceklerine inandığımız bu kitabı dilimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz...


Hanımlara Özel
On Müfesirin Kaleminden Tefsir
 
İmad Zeki el-Barûdî

 
Mısırlı bir âlim olan İmad Zeki el-Barûdi, On müfessirin kitabından sadece bayanlara özel ayetlerin tefsirini derleyip, özellikle de fıkhi konularda dört mezhep imamımızın fetvalarından faydalanarak bu güzel kaynak eseri oluşturmuş.

Kitabına aldığı hadisleri ise büyük hadis âlimi Nasuriddin el-Bani isimli âlimin tahkik süzgecinden geçirerek sahih-hasen ya da zayıf olarak belirtmiş.Hanımlara Özel İslâm İlmihali Fıkhu's Sünne

Ebu Mâlik el-Mısrî

 
Bu eser özelde hanımlara hitap etmekle birlikte,kadınıyla erkeğiyle bütün müminlerde varoluş bilinç ve derinliğini oluşturacak fıkıh bilgilerini, Kuran ve Sünnet'in rehberliğinde, delilleriyle ve o deönmin algısıyla birlikte, kolay anlaşılır bi üslup içerisinde sunmaktadır.Bu eser okuyucusuna sadece fıkıh bilgilerini kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda onu, Hz. Peygamberle, sahabeleriyle ve o dönemin olaylarıyla hemhal edecek tarzda kaleme alınmıştır Bu yönüyle okuyucusunu Allah ve Peygamber sevgisiyle buluşturacak, Peygamber asrının canlı tanığı haline getirecek bir içeriğe haizdir.Polen Yayınları, Hanımlara Özel 4 Kitap Seti incelemektesiniz.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786257947219
MarkaKarınca Polen Yayınları
Stok DurumuVar
9786257947219
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.