• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Küçük Sözler, 2.Hamur

   Küçük Sözler, 2.Hamur
   Küçük Sözler, 2.Hamur
   Küçük Sözler, 2.Hamur
   Küçük Sözler, 2.Hamur
   Küçük Sözler, 2.Hamur
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   3,50 TL
   İndirimli Fiyat (%35,7) :
   2,25 TL
   Kazancınız 1,25 TL
   2.25 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Cebin bir Büyüğü, 94 Sayfa, Karton Kapak
   4,50 TL
   KDV Dahil 2,60 TL
   %42,2
   Cebin bir Büyüğü, 64 Sayfa, Karton Kapak
   4,50 TL
   KDV Dahil 2,60 TL
   %42,2
   Cep Boy, 150 Sayfa, Karton Kapak
   5,40 TL
   KDV Dahil 3,35 TL
   %38

   Kitap             Küçük Sözler, Cep Boy  
   Yazar            Bediüzzaman Said Nursi
   Yayınevi        RNK Neşriyat 
   Kağıt - Cilt     2.Hamur kağıt -  Karton  Cilt
   Sayfa - Ebat  96 sayfa - 8x14 cm - Cep boy
   Yayın Yılı       2017

    
    
   Bediüzzaman Said Nursi RNK Neşriyat, Küçük Sözler kitabı nı incelemektesiniz.
   Üstad Bediüzzaman Küçük Sözler kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   RİSALE-İ NUR NEDİR ve NASIL BİR TEFSİRDİR ?

   Tefsir iki kısımdır:
    
   Birisi: Malûm tefsirlerdir ki, Kur'ân'ın ibâresini ve kelime ve cümlelerinin mânâlarını beyân ve izah ve ispat ederler. Ikinci kısım tefsir ise, Kur'ân'ın îmânî olan hakîkatlerini kuvvetli hüccetlerle beyân ve ispat ve izah etmektir. Bu kısmın çok ehemmiyeti var. Zâhir mâlûm tefsirler, bu kısmı bâzan mücmel bir tarzda derc ediyorlar; fakat, Risâle-i Nur, doğrudan doğruya bu ikinci kısmı esas tutmuş, emsâlsiz bir tarzda muannid feylesofları da susturan bir mânevî tefsirdir.
    
   Risâle-i Nur sübjektif nazariye ve mütâlâalardan uzak bir şekilde, her asırda milyonlarca insana rehberlik yapan mukaddes kitabımız olan Kur'ân'ın hakîkatlerini rasyonel ve objektif bir şekilde izah edip, insâniyetin istifadesine arz edilen bir külliyattır.
    
   Risâle-i Nur, Kur'ân âyetlerinin nurlu bir tefsiri: Baştan başa îman ve Tevhid hakîkatleriyle müberhen. Her sınıf halkın anlayışına göre hazırlanmış. Müsbet ilimlerle mücehhez. Vesveseli şüphecileri iknâ ediyor. En avâmdan en havassa kadar herkese hitap edip, en muannid feylesofları dahi teslime mecbur ediyor.
    
   Risâle-i Nur, nurlu bir külliyat Yüz otuz eser; büyüklü küçüklü risâleler halinde. Asrın ihtiyaçlarına tam cevap verir. Aklı ve kalbi tatmin eder. Kur'ân-ı Kerîm'in yirminci asırdaki lâfzî değil, mânevî tefsiri. İspat ediyor akla gelen bütün istifhamları, zerreden güneşe kadar îman mertebelerini, vahdâniyet-i İlahîyeyi, nübüvvetin hakîkatini...
    
   İspat ediyor arz ve semâvâtın tabakatından, melâike ve ruh bahsinden, zamanın hakîkatinden, haşir ve âhiretin vukuundan, Cennet ve Cehennemin varlığından, ölümün mâhiyet-i asliyesinden ebedî saadet ve şekâvetin menbâına kadar. Akla gelen ve gelmeyen bütün îmânî meseleleri, en katî delillerle aklen, mantıken, ilmen ispat ediyor. Pozitif ilimlerin müşevviki. Riyâzî meselelerden daha katî delillerle aklı ve kalbi iknâ edip, merakları izâle eden bir şâheser..   ( Küçük Sözler , rnk neşriyat risalei nur, küçük sözler risale-i nur , bediüzzaman said nursi risalei nur, RNK NEŞRİYAT Küçük Sözler. karton cilt )
   Bediüzzaman Said Nursi Küçük Sözler kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054624829
   MarkaRNK Neşriyat
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786054624829
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.