• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Mağaradan Arş’a

   Mağaradan Arş’a
   Görsel 1
   Fiyat:
   12,00 TL
   İndirimli Fiyat (%41,7) :
   7,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   7.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

            Stoktan Kargo

   Kitap            Mağaradan Arş’a

   Yazar           Nureddin Yıldız
   Yayınevi       Tahlil Yayınları
   Liste Fiyat    12 TL
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

   Sayfa Ebat   104 sayfa , 11x 18 cm  - Roman Boy
   Yayın Yılı     2018
   ISBN            9786055271503

    

   Tahlil Yayınları Mağaradan Arşa kitabı nı incelemektesiniz.    
   Nurettin Yıldız Mağaradan Arş’a kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


         TAKDİM


   Yayınevimiz ülkemizin özellikle genç nüfusunun fayda­lanacağı eserler neşretmek konusunda hedeflediği po­litikasını sürdürüyor.

   Yüzyılın ağır ve karmaşık şartlarının getirdiği sorunların en fazla gençleri ezdiğini, en çok onları dönüştürdüğünü gözlem­liyoruz. Bu da gençler üzerine yoğunlaşmış bir gayreti gerekli kılıyor.

   Gençler için sarf edilen emek ve alın terinin diğer her alan­da yapılacak çalışmalardan daha bereketli ve köklü olacağının farkındayız.
   Rabbimizden gençlerin başını çektiği bir davada bizi hiz­metkâr olarak kullanmasını niyaz ederiz.

   Tahlil Yayınları

   Mağaradan Arşa
   Nureddın Yıldız

   Nasıl ki Ashab-ı Kehf bir mağaraya sığınarak Arş'a yükselmiş ve Allah Teâlâ onları kıyamete kadar peygamberlerin dahi hepsinin adını koymadığı kitabına sure ismi olarak koymuş, yüceltmiş ve bütün gençlerin örneği yapmışsa bu demektir ki ey genç kardeşlerim ve bacılarım; Allah size tıpkı namazda Fatihayı unutmamamızı buyurduğu gibi her cuma günü on ayetim okumayı buyurduğu Kehf suresini de unutmamanızı istiyor de­mektir.

   Onlar İsa aleyhisselama iman etmiş delikanlılardı. Jüpiter'in ilah olmadığını söyledikleri için zamanlarının jandarma-polisiyle ko­valandılar.

   Bugünün gençlerini de Allah, Kehf suresinde delikanlı olmanın en güzel örneğini veren bu yedi adamı taklit etmeye çağırıyor. Onları saray zevki hapsetmek istiyordu; sizi de diplomalar, şehve­tiniz, internet hapsetmek istiyor. Onların putu saraydı, sizin veya başka bir neslin putu değişebilir; ama Allah aynı Allah, imtihan aynı imtihandır.

   Allah'ı arıyor ve onun cennetine girmek istiyorsanız, kıyamet günü herkesin liderleriyle ve hayran olduklarıyla çağrıldığı anda dizi-film aktörleriyle dirilenler olacağı gibi siz de üç yüz yıl uyumuşlarla dirilmek arzusundaysanız; bu kimseler aynanın karşısında saatler geçirenler ya da bir böcek maruz kalsa zehirleneceği kadar yoğun parfüm kullananlar, merhaba demek için açtığı telefonu namaz vakti geçtiği hâlde hâlâ kapatmayanlar olmayacaktır herhâlde...         «

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055271503
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055271503
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.