Mağaradan Arşa

Fiyat:
80,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
48,00 TL
Kazancınız 32,00 TL
Aynı Gün Kargo


Kitap            Mağaradan Arş’a

Yazar           Nureddin Yıldız
Yayınevi       Tahlil Yayınları
Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

Sayfa Ebat   104 sayfa , 11x 18 cm  - Roman Boy


 

Tahlil Yayınları Mağaradan Arşa kitabı nı incelemektesiniz.    
Nurettin Yıldız Mağaradan Arş’a kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


      TAKDİM


Yayınevimiz ülkemizin özellikle genç nüfusunun fayda­lanacağı eserler neşretmek konusunda hedeflediği po­litikasını sürdürüyor.

Yüzyılın ağır ve karmaşık şartlarının getirdiği sorunların en fazla gençleri ezdiğini, en çok onları dönüştürdüğünü gözlem­liyoruz. Bu da gençler üzerine yoğunlaşmış bir gayreti gerekli kılıyor.

Gençler için sarf edilen emek ve alın terinin diğer her alan­da yapılacak çalışmalardan daha bereketli ve köklü olacağının farkındayız.
Rabbimizden gençlerin başını çektiği bir davada bizi hiz­metkâr olarak kullanmasını niyaz ederiz.

Tahlil Yayınları

Mağaradan Arşa
Nureddın Yıldız

Nasıl ki Ashab-ı Kehf bir mağaraya sığınarak Arş'a yükselmiş ve Allah Teâlâ onları kıyamete kadar peygamberlerin dahi hepsinin adını koymadığı kitabına sure ismi olarak koymuş, yüceltmiş ve bütün gençlerin örneği yapmışsa bu demektir ki ey genç kardeşlerim ve bacılarım; Allah size tıpkı namazda Fatihayı unutmamamızı buyurduğu gibi her cuma günü on ayetim okumayı buyurduğu Kehf suresini de unutmamanızı istiyor de­mektir.

Onlar İsa aleyhisselama iman etmiş delikanlılardı. Jüpiter'in ilah olmadığını söyledikleri için zamanlarının jandarma-polisiyle ko­valandılar.

Bugünün gençlerini de Allah, Kehf suresinde delikanlı olmanın en güzel örneğini veren bu yedi adamı taklit etmeye çağırıyor. Onları saray zevki hapsetmek istiyordu; sizi de diplomalar, şehve­tiniz, internet hapsetmek istiyor. Onların putu saraydı, sizin veya başka bir neslin putu değişebilir; ama Allah aynı Allah, imtihan aynı imtihandır.

Allah'ı arıyor ve onun cennetine girmek istiyorsanız, kıyamet günü herkesin liderleriyle ve hayran olduklarıyla çağrıldığı anda dizi-film aktörleriyle dirilenler olacağı gibi siz de üç yüz yıl uyumuşlarla dirilmek arzusundaysanız; bu kimseler aynanın karşısında saatler geçirenler ya da bir böcek maruz kalsa zehirleneceği kadar yoğun parfüm kullananlar, merhaba demek için açtığı telefonu namaz vakti geçtiği hâlde hâlâ kapatmayanlar olmayacaktır herhâlde...         «

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786055271503
MarkaTahlil Yayınları
Stok DurumuVar
9786055271503
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.