• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   M.Ümütli 2020 DHBT Tüm Adaylar Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınav

   M.Ümütli 2020 DHBT Tüm Adaylar Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınav
   M.Ümütli 2020 DHBT Tüm Adaylar Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınav
   M.Ümütli 2020 DHBT Tüm Adaylar Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınav
   M.Ümütli 2020 DHBT Tüm Adaylar Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınav
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%48,9) :
   23,00 TL
   Kazancınız 22,00 TL
   23.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

     Kitap              DHBT Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınavı, Mehmet Ümütli
     Yazar             Mehmet Ümütli
     Yayınevi        Yedibeyza Yayınları
     Kağıt  Cilt      1.Hamur Beyaz, Karton kapak cilt
     Sayfa  Ebat   160 sayfa, 19x28 cm
     Yayın Yılı       2020 Yeni son baskı


    
   Yedibeyza Yayınları Mehmet Ümütli DHBT Tafsilat Çözümlü 10 Deneme Sınavı kitabı nı incelemektesiniz.
   Mehmet Ümitli Alan Bilgisi DHBT Çözümlü 10 Deneme Sınavı kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


    
   DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi ) Soru Bankaları ve Çözümlü Denemeleri

   Diyanet İşleri Başkanlığı İhtisas Eğitim Merkezi Fıkıh-Arapça Eğitim görevlisi Mehmet ÜMÜTLİ tarafından hazırlanan bu kitap bu alanda yazılmış en güvenilir ve en sağlam;  özgün konu anlatımıyla en kapsamlı kaynaktır.

   “DHBT SINAVINI KAZANDIRAN KİTAP!” ilkesiyle yola çıktık ve binlerce kardeşimizi yazılı ve sözlü sınavlara hazırladık…

   Geçmiş yıllarda Diyanet tarafından yapılan bütün sınavlarda başarımızı kanıtladık ve siz değerli okuyucularımızın takdirini kazandık ve TAVSİYE EDİLEN TEK KİTAP olmayı başardık…

   Çalışmamız Diyanet İşleri Başkanlığı’nda görev almak isteyen İmam-Hatip Lisesi, Önlisans ve İlahiyat Fakültesi mezunu olan kardeşlerimize yönelik olarak titiz bir şekilde kaleme alınmıştır.

   DHBT Sınavına Girecek Adaylarımıza Önemli Tavsiyeler

   1. Öncelikle şu önemli noktayı ifade etmeliyiz ki DHBT-I ve DHBT-II sınavlarının soruları DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI tarafından hazırlanmaktadır. Yalnızca sınav ÖSYM tarafından yapılacaktır. Bu konuda değişik şaibeler ve söylentiler yayınevleri tarafından bilinçli çıkarılmakta ve adayın bocalayıp yayınladıkları değersiz kitapları almaları sağlanmaktadır.

   2. Yapılacak DHBT-I ve II sınavlarındaki sorular DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI’ nda çalışacak olan adayları tespit etmek amacıyla dikkatle hazırlanmakta olup ve çoğunlukla bilgi içerikli sorulardan oluşacaktır. Zira bileni bilmeyenden ayırmanın bundan başka bir doğru yolu bulunmamaktadır. Ağırlıklı olarak yorum soruları sorulacağına dair şaibeler kurumumuz dışında çalışanlar tarafından bilinçli olarak ortaya atılan iddialardır. Bu sebeple adaylarımızın işi şansa bırakmamaları ve sınava çok iyi hazırlanmaları gerekmektedir. Zira Diyanet İşleri Başkanlığı’nda boş olan kadrolar ve din görevlisi ihtiyacı her geçen yıl ciddi oranda azalmaktadır.

   3. Diyanet Sınavlarına yönelik alan, adeta bir rant kapısı olmuştur, dolayısıyla bu alanın uzmanı olmayan, hatta basit bir fetva sorusuna dahi cevap vermekten aciz insanlar bu alana girmektedirler ve değişik yayınlarla “bilgi kirliliği”ne sebep olmakta ve bir umutla sınava girecek kardeşlerimizi üzülerek ifade edelim ki kandırmaktadırlar. “Komisyon” adında kim oldukları bilinmeyen, beklide hayatında hiç mihraba geçmemiş insanlar tarafından hazırlandığı iddia edilen çalışmalar bunlardan sayılabilir. Sınava girecek olan kardeşlerimize tavsiyemiz bu karakterdeki yazarların ve yayınevlerinin bilgi kirliliğine sebep olan kitaplarına itibar etmemeleridir.

   4. Son olarak DHBT ve Diyanet’e yönelik yapılan bütün sınavlarda güvenebileceğiniz tek yayınevinin YEDİBEYZA yayınları olduğunu iftiharla ifade ediyoruz


    
   Yedibeyza Yayıncılık Mehmet ümütli DHBT Ortaöğretiöm Çözümlü 10 Deneme Sınavı kitabı nı incele diniz.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056815942
   MarkaYedibeyza Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056815942
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.