Mutlu Bir Yuva İçin

Fiyat:
125,00 TL
İndirimli Fiyat (%44) :
70,00 TL
Kazancınız 55,00 TL
Aynı Gün KargoKitap           Mutlu Bir Yuva İçin

Yazar          Mehmet Yaşar Kandemir
Yayınevi      Tahlil Yayınları
Kağıt Cilt     2.Hamur - Karton Kapak Cilt

Sayfa Ebat  200 sayfa , 13,5x 19 cm  - Roman Boy
Yayın Yılı     2019
     


Tahlil Yayınları Mutlu Bir Yuva İçin kitabı nı incelemektesiniz.    
Mehmet Yaşar Kandemir Mutlu Bir Yuva İçin kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2M.Yaşar Kandemir'in Mutlu Bir Yuva İçin isimli kitabı hakkında en iyi açıklamayı yine kitabın içinden bir bölüm ile sunmak herhalde en doğru tercih olacaktır;

Yüce Rabbim varlığının alameti olan dünyamızdaki güzellikleri görüp, sonsuz kudretini anlayıp şükretmemizi istemiş, bu güzellikleri, nesiller boyu birçok insanın görmesini dilemiş, bu sebeple de, yeni nesillerin üreyip çoğalması için insanlara evliliği emretmiştir.

Evlenin demenin yetmeyeceğini bilen güzel Mevlam, Emrimi tutup bir yastığa baş koyan kullarım mutlu olsunlar diye onları birbirine tanıtmış, iyi geçinmenin ve mutlu olmanın yollarını da göstermiştir.

Yüce Allah'ın bu konudaki buyruklarını açıklayan, bunun yanı sıra da erkeğin ve kadının ruhi ve bedeni özelliklerini anlatarak, karı kocanın karşılıklı görevlerini, bizzat kendileri yaşayarak gösteren Efendimiz Aleyhisselam hazretleri bu tavsiyelerini pek çok hadislerinde de tekid etmiştir.

Elinizdeki bu kitap, M.Yaşar Kandemir'in yılların tecrübesi ile hazırladığı eserde özetle; bizi bizden daha iyi bilen yüce Rabbimizin ve sevgili Peygamberimiz'in mutlu bir yuva için gerekli emir ve öğütlerini içermekte ve bunların ışığında bazı hayat deneyimlerini yansıtmaktadır.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu 9786056139123
MarkaTahlil Yayınları
Stok DurumuVar
 9786056139123
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.