• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Namaz İlmihali , Cep Boy

   Namaz İlmihali , Cep Boy
   Namaz İlmihali , Cep Boy
   Namaz İlmihali , Cep Boy
   Namaz İlmihali , Cep Boy
   Namaz İlmihali , Cep Boy
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   8,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,5) :
   5,00 TL
   Kazancınız 3,00 TL
   5.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo
             Stoktan Kargo

   Kitap            Namaz İlmihali , Cep Boy
   Yazar           İsa Kayaalp
   Yayınevi       Nesil Yayınları
   Etiket Fiyat   8 TL
   Kağıt Cilt      2.Hamur , Resimli, Karton kapak İnce cilt
   Sayfa Ebat   192 sayfa - 9,5x13,5 cm
   Yayın Yılı      2014
   ISBN             9789752690929   Nesil Yayınları, Namaz İlmihali kitabı nı incelemektesiniz.
   İsa Kayaalp Cep Boy Namaz İlmihali kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   "Güzellikler ayrıntılarda gizlidir", İbadetlerdeki ayrıntılar gönlün huzur bulmasına vesile olur. Bu sebeple bu çalışmada, temizlik ve namaz konuları, ayrıntılı bir şekilde, herkesin anlayacağı bir dille ifade edilmeye çalışıldı.
   "İbadet, farkında olmaktır" anlayışından hareketle de, namazda okunan duaların, surelerin anlamlarının yanı sıra, açıklamaları da verildi. Ayrıca kitabın sonuna meraklıları için namazla ilgili terimleri açıklayan bir sözlük ilave edildi.


    ÖNSÖZ

   Dinin hayata geçirilmesinin en belirgin göstergesi ibadetlerdir. İbadetlerin zo­runlu şartı ise samimiyettir. Samimiyetin be­lirli edep ve usuller çerçevesinde gerçekleşti­rilebilmesi için de birtakım bilgilerin iyi ve doğru bilinmesi gerekir.

   "Güzellikler ayrıntılarda gizlidir." İbadetlerdeki ayrıntılar gönlün huzur bulmasına vesile olur. Bu sebeple temizlik ve namaz ko­nularını, ayrıntılı bir şekilde, herkesin anla­yacağı bir dille ifade etmeye çalıştım. İste­dim ki, ibadetlerini yerine getirmeye çalışan mümin insanların gönülleri huzur bulsun.

   "İbadet, farkında olmaktır" anlayışından hareketle de, namazda okunan duaların, sû­relerin anlamlarının yanı sıra, açıklamalarını da verdim.

   Kitabın bulunacağı ortamların farklılığını düşünerek, sûrelerin orijinal metinlerini ver­medim. İsteyen fotokopi yöntemiyle Latinize metnin üzerine aslını yapıştırabilir. Ayrıca kitabın sonuna meraklıları için namazla ilgili terimleri açıklayan bir sözlük ilâve ettim. Birçok açıdan yararlı olacağını umuyorum.

   Namaz İlmihali ile özellikle ilköğretim ve ortaöğretimde okuyan gençlerin temizlik, namaz ve namazla ilgili bilgileri kolayca öğ­renmelerine yardımcı olmayı istedim. Bu se­beple Tebliğler Dergisinde yayımlanan Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi dersi müfredatına uygun olarak hazırladım.

   Kitabın hazırlanması sırasında yapıcı uyanlarda bulunan Abdülkadir Şenel ve Ab­dullah Albayrak dostlarıma; basımını kıvılcımlayan kayınbiraderim Behlül Yılmaz ve arkadaşlarına teşekkürü bir borç bilirim.

   İsa Kayaalp
   Küçükyalı, 2005

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752690929
   MarkaNesil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752690929
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.