• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Bu TAM KAPANMA SÜRECİNDE ürün sevkiyatımız devam edecektir. Kargo Çalışmaktadır.

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Öykülerle Esma-i Hüsna, Allah'ı Anlatan Öyküler

   Öykülerle Esma-i Hüsna, Allah'ı Anlatan Öyküler
   Görsel 1
   Fiyat:
   40,00 TL
   İndirimli Fiyat (%45) :
   22,00 TL
   Kazancınız 18,00 TL
   22.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap          Öykülerle Esma-i Hüsna; Allah'ı Anlatan Öyküler

   Yazar          Aysel Zeynep
   Yayınevi     Siyer Yayınları 
   Kağıt Cilt    2.Hamur - Karton Cilt
   Sayfa Ebat  391 sayfa, 16.5x23,5 cm
   Yayın Yılı     2020   Aysel Zeynep Öykülerle Esma-i Hüsna; Allah'ı Anlatan Öyküler kitabı nı incelemektesiniz.  
   Siyer Yayın Öykülerle Esmaül Hüsna; Allah'ı Anlatan Öyküler kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2       ÖNSÖZ

   Yerde ve gökte en güzel isimler kendisine ait olan Yüce Allah'a sonsuz şükürler ve sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa'ya gönüller dolusu salât ve selamlar olsun.   Bu kitabın amacı bizi yaratan, yaşatan ve sayısız nimetler veren Allah'ı en güzel ve en doğru bir biçimde tanımanızı sağlamaktır. Hepimizin özellikle de gençlerin ve çocukların Allah hakkında sağlıklı bilgi edinmeleri, son derece önemlidir. Çünkü bu konudaki doğru bilgiler, hayatımızı en güzel bir biçimde aydınlatır, dünya ve ahirette mutluluğa ulaşmamızı sağlar. Yanlış bilgiler ya da bilgisizlik ise bizi mutsuzluğa ve umutsuzluğa sürükler. Hem dünyamızı hem de ahiretimizi karartır.

   İnsan iyiyi ve güzeli tanıdıkça, daha çok sever. Yücelerin en yücesi ve güzellerin en güzeli olan yüce Allah'ı da tanıdıkça daha çok sever, sevdikçe daha çok tanımak ister.


   O'nu tanımanın en güzel yollarından birisi de Esmâ-i Hüsnâ'yı, yani Al­lah'ın en güzel isimlerini öğrenmektir. O'nun her ismi O'nun ayrı bir özelliğini belirtmektedir. Bu nedenle anlamını güzelce öğrendiğimiz her esması O'nu daha iyi tanımamızı ve daha çok sevmemizi sağlar.

   Biz O'nu seversek, 0 bizi severse, dünyamız ve ahiretimiz huzurlu ve güzel olur. O'nu sevmek ve O'nun tarafından sevilmek, mutlulukların en büyüğüdür.


   Yüce Allah'ın güzel isimlerini öykülerle anlatırsam hem daha istekli oku­nur, hem de daha iyi anlaşılır, hatırda kalır diye düşündüm.

   Bu öykülerin bazıları Kur'ân-ı Kerîm'den, bazıları da sahih hadis-i şerif­lerden ve İslâm Tarihinden alınan gerçek olayların anlatımı, bir kısmı ise hayattan alınmış örneklerdir.

   Genellikle her isim bir hikâyeyle anlatılmıştır. Ancak, anlam olarak bir­birine çok yakın olan iki ismin tek hikâye ile anlatıldığı da oldu. Ayrıca tüm öykülerin sonuna, okuyucunun dikkatini çeker ve dilerse ezberler düşünce­siyle her ismi iki mısrada özetleyen beyitler yazıldı.

   Allah'ım! Her kim neyi başarırsa bu ancak senin yardımın iledir. Amacımız senin sevgini ve rızanı kazanmaktır. Niyazımız, bu eseri insanların seni daha doğru tanıyıp daha çok sevmelerine vesile kılman ve daha çok gönüllere ulaştırmandır.
       
         Aysel Zeynep

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257274210
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257274210
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.