Risalei Nur Külliyatı Büyük, Termo Deri RNK

Fiyat:
5.000,00 TL
İndirimli Fiyat (%41,4) :
2.930,00 TL
Kazancınız 2.070,00 TL
820,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap             Risalei Nur Külliyatı - Termo Deri, 
Sayfa altı Lugatçesiz
Yazar            Bediüzzaman Said Nursi
Yayınevi        RNK Neşriyat
Kağıt  Cilt      Sarı Şamua kağıt  - Lüks termo deri cilt
Sayfa  Ebat    6.025 sayfa - 17x24 cm
Yayın Yılı       2019 Yeni Baskı

 
RNK neşriyat, Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Risalei Nur Külliyatı Termo Deri adlı kitabı incelemektesiniz.
Büyük Boy Termo Deri Risalei Nur Külliyatı kitap seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

 
 
 1.  1-  SÖZLER
 2.  2-  MEKTÛBAT
 3.  3-  LEMALAR
 4.  4-  ŞÛALAR
 5.  5-  ASÂ-YI MÛSA
 6.  6-  İŞÂRÂT-ÜL İCAZ
 7.  7-  MESNEVÎ-İ NURİYE
 8.  8-  BARLA LÂHİKASI
 9.  9-  KASTAMONU LÂHİKASI
 10. 10- EMİRDAĞ LÂHİKASI
 11. 11- SİKKE-İ TASDÎK-İ GAYBİ
 12. 12- TARİHÇE-İ HAYAT
 13. 13- İMAN VE KÜFÜR MUVAZENELERİ
 14. 14- MUHÂKEMAT   
 15.  


      RİSALE-İ NUR NEDİR ve NASIL BİR TEFSİRDİR ?


Tefsir iki kısımdır:


Birisi: Malûm tefsirlerdir ki, Kur'ân'ın ibâresini ve kelime ve cümlelerinin mânâlarını beyân ve izah ve ispat ederler. Ikinci kısım tefsir ise, Kur'ân'ın îmânî olan hakîkatlerini kuvvetli hüccetlerle beyân ve ispat ve izah etmektir. Bu kısmın çok ehemmiyeti var. Zâhir mâlûm tefsirler, bu kısmı bâzan mücmel bir tarzda derc ediyorlar; fakat, Risâle-i Nur, doğrudan doğruya bu ikinci kısmı esas tutmuş, emsâlsiz bir tarzda muannid feylesofları da susturan bir mânevî tefsirdir.
 
Risâle-i Nur sübjektif nazariye ve mütâlâalardan uzak bir şekilde, her asırda milyonlarca insana rehberlik yapan mukaddes kitabımız olan Kur'ân'ın hakîkatlerini rasyonel ve objektif bir şekilde izah edip, insâniyetin istifadesine arz edilen bir külliyattır.
 
Risâle-i Nur, Kur'ân âyetlerinin nurlu bir tefsiri: Baştan başa îman ve Tevhid hakîkatleriyle müberhen. Her sınıf halkın anlayışına göre hazırlanmış. Müsbet ilimlerle mücehhez. Vesveseli şüphecileri iknâ ediyor. En avâmdan en havassa kadar herkese hitap edip, en muannid feylesofları dahi teslime mecbur ediyor.
 
Risâle-i Nur, nurlu bir külliyat Yüz otuz eser; büyüklü küçüklü risâleler halinde. Asrın ihtiyaçlarına tam cevap verir. Aklı ve kalbi tatmin eder. Kur'ân-ı Kerîm'in yirminci asırdaki lâfzî değil, mânevî tefsiri. İspat ediyor akla gelen bütün istifhamları, zerreden güneşe kadar îman mertebelerini, vahdâniyet-i İlahîyeyi, nübüvvetin hakîkatini...
 
İspat ediyor arz ve semâvâtın tabakatından, melâike ve ruh bahsinden, zamanın hakîkatinden, haşir ve âhiretin vukuundan, Cennet ve Cehennemin varlığından, ölümün mâhiyet-i asliyesinden ebedî saadet ve şekâvetin menbâına kadar. Akla gelen ve gelmeyen bütün îmânî meseleleri, en katî delillerle aklen, mantıken, ilmen ispat ediyor. Pozitif ilimlerin müşevviki. Riyâzî meselelerden daha katî delillerle aklı ve kalbi iknâ edip, merakları izâle eden bir şâheser..   ( risale-i nur külliyatı , rnk neşriyat , risalei nur , 14 cilt , RNK yayınları , risale-i nur takım , risale-i nur seti , termo risale , risale-i nur külliyatı , bediüzzaman said nursi , risale-i nur set , termo deri külliyat , RNK NEŞRİYAT KÜLLİYAT , risale-i nur külliyat  , risale-i nur 14 cilt fiyat, büyük boy termo )

Bediüzzaman Said Nursi RNK Neşriyat yayınları, Büyük 14 Cilt Termo Deri Risale-i Nur Külliyatı adlı kitabı incele diniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduRNK Ris Nur K Büy Ter
MarkaRNK Neşriyat
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.