• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Salahaddin Eyyubi ve Kudüsün Yeniden Fethi

   Salahaddin Eyyubi ve Kudüsün Yeniden Fethi
   Salahaddin Eyyubi ve Kudüsün Yeniden Fethi
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   20,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30) :
   14,00 TL
   Kazancınız 6,00 TL
   14.00 www.goncakitap.com.tr
            Stoktan Kargo

   Kitap           Salahaddin Eyyubi ve Kudüs'ün Yeniden Fethi    
   Yazar          Prof. Dr. Ahmet Ağırakça    
   Yayınevi      Akdem Yayınları
   Liste Fiyat   20 TL
   Kağıt Cilt     2.Hamur, Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat  197 sayfa,  14x23 cm.
   Yayın Yılı     2017
   ISBN            9786054535149     

    

   Akdem Yayınları Salahaddin Eyyubi ve Kudüs'ün Yeniden Fethi kitabını incelemektesiniz.    
   Salahaddin Eyyubi ve Kudüsün Yeniden Fethi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Salâhaddin Eyyûbî ve Kudüs'ün Yenîden Fethi

   PROF. DR. AHMET AĞIRAKÇA

   Kudüs Fatihi ve III. Haçlı Seferi'nin muzaffer komutanı olan Salâhaddin, o günün dünyasının en büyük imparator ve krallarıyla çatışmış, onların bütün saldırılarını bertaraf etmiş ve Kudüs'ü onlara karşı koruyarak Hz. Ömer'in yadigârı olan bu mübarek şehri Müslümanlara hediye etmiştir, islâm aşkı ve heyecanıyla bütün haçlıların kökünü bu mübarek Filistin'den söküp atmış ve burasını ebediyyen bir islâm toprağı olarak sonraki nesillere bırak­mıştır. Haçlılar, o günden sonra Filistin ve diğer İslâm toprakları üzerine ordular göndermiş ama hiçbir zaman netice alamamış, Müslümanlara karşı kesin zafer kazanamamıştır...

   Zaman zaman bazı işgal kuvvetleri bölgeye yeniden musallat olmuş ve bundan sonra da olacaktır. Fakat bu işgal kuvvetleri şunu çok iyi bilmelidirler ki, Müslümanlar bu toprakları onlara asla vermeyecek ve mutlaka bu işgaller bir gün sona erecektir.


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054535149
   MarkaAkdem Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786054535149
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.