Sarf Nahiv Edatlar, Mustafa Meral Çörtü, İfav

Fiyat:
390,00 TL
İndirimli Fiyat (%38,5) :
240,00 TL
Kazancınız 150,00 TL
Havale / EFT:
232,80 TL
67,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap                 Arapça Dilbilgisi Sarf Nahiv Edatlar
Yazar                Dr. Mustafa Meral Çörtü
Yayınevi            Marmara İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları, ifav
Kağıt - Cilt         2.Hamur kağıt  -  karton kapak cilt
Sayfa - Ebat      455 Sayfa - 16x23.5 cm
Yayın Yılı           Son baskıMarmara İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları, Dr. Mustafa Meral Çörtü tarafından yazılan Sarf Nahiv Edatlar adlı kitabı incelemektesiniz.
Arapça Dilbilgisi 
Sarf Nahiv Edatlar kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

             
          ÖNSÖZ

 
Bilinen bir gerçektir ki, dil eğitiminde aynı konuların değişik düzey ve kapsamda ele alınmasında her dönemde ihtiyaç duyula gelmiştir. Bu bir ölçüde de eğitim-öğretimin ortaya çıkardığı tabii bir ihtiyaçtır.

Daha önce birkaç baskısını yaptığımız Arapça Dil Bilgisi Sarf ve Arapça Dilbilgisi – Nahiv  kitaplarımızın - gördüğü yoğun ilgi üzerine okuyucuya kolaylık sağlamak amacıyla bu defa ikisinin birlikte muhtasar bir ders kitabı olarak takdimine ihtiyaç bulunduğunu tesbit ettik. Elinizdeki kitabı, çoğunlukla öğrencilerin dile getirdiği bu isteğe olumlu cevap vermek için teferruata dalmadan sarf ve nahvin önemli kaidelerini ihtiva edecek şekilde hazırladık. Ayrıca kitabın bütünlüğü acısından edatları da ilave etmeyi uygun gördük.  Son baskısı kısa bir zamanda tükenmiş olan kitabımızın görmüş olduğu bu ilgi ve takdiri, bir lutf-i ilâhî olarak şükranla karşılıyoruz.

Kitabın onuncu kez basımına karar veren Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı Mütevelli Heyeti’ne ve Yayın İşletmesi yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.  ( Sarf Nahiv Edatlar, Dr. Mustafa Meral Çörtü, Marmara İlahiyat Fakültesi yayınları, İFAV yayın, sarf nahiv edatlar kitabı, ifav yayınları,

Diğer Özellikler
Stok Kodu9789755481791
MarkaM. Ü. İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları İFAV
Stok DurumuVar
9789755481791
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.