Şifalı Bitkiler, Ahmet Maranki

Fiyat:
300,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
180,00 TL
Kazancınız 120,00 TL
Havale / EFT:
176,40 TL
50,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Kitap              Şifalı Bitkiler
Yazar              Ahmet Maranki  -  Elmas Maranki
Yayınevi          Nesil Yayınevi
Kağıt - Cilt      1.Hamur  - Renkli resimli
Sayfa - Ebat   478 sayfa - 17x24 cm
  

Nesil Yayınları, Ahmet Maranki , Elmas Maranki  tarafından yazılan Şifalı Bitkiler adlı kitabı incelemektesiniz.
Kozmik bilim ışığında Şifalı Bitkiler kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

 
    Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler Ahmet Maranki
 
Stratejik araştırmalar uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki ile Fizyoterapist, Biyoenerji uzmanı, Ekstrasens ve İgleroterapist Elmas Maranki çiftinin kaleme aldıkları kitaplarla başlayan Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Süreci, kitlevi bir bilinçlenme hareketine dönüştü. Geçen 2 yıl süre zarfında 500 bin km yol kat ederek yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 250 görüntülü konferans veren çift, 500 binden fazla kişiye doğrudan, yüz yüze, milyonlarcasına da TV, radyo ve yazılı medya aracılığıyla "sağlıklı düşün, beslen, yaşa" sloganıyla yaşam enerjisini arttırmanın ilmi ve pratik yollarını anlattı.

Maranki çiftinin "Noktalarla ve Masajla Mucizevi Tedaviler" kitapları yanında ana kitap olan "Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi" adlı ilk kitabı 77 baskı ile 250 bin adete yakın baskı yaptı.

Maranki çifti, günümüzün geldiği bu noktada hastalık ve hastalanma oranlarının giderek artması sebebiyle bütün bu hastalıklara çözüm olabilecek "KOZMİK BİLİM IŞIĞINDA ŞİFALI BİTKİLER" isimli bu kitabı hazırlayarak Yaşam Enerjisi serisine, dünya ve Türk literatürüne bir kaynak eser kazandırdı. Bu kitap bitkiler dünyasının bugüne kadar bilinmeyen yönleri ile eskimez eserleri günümüzün teknolojisiyle birleştirip, dünle bugünü barıştırarak insanlığın hizmetine sunmuştur.


ŞİFALI BİTKİLER, Orta Asya Türk töresinden İbn-i Sina nın Fittü´l-Tıbbına, Tabib İbn-i Şerif´in Yadigâr´ından Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin Marifetnâme´sine, Tıbb-ı Nebevi´den günümüzdeki en yeni araştırmalara kadar incelenmiş ve Kozmik Bilim metotları süzgecinden geçirilerek hizmetinize sunulmuştur.

Kitapta bitkilerin hususiyetleri, şifacılığı, kullanım ve kür uygulamalar bugüne kadar yazılmayan terkip ve metotlarıyla alternatifli olarak denenmiş, mücerrep kaydıyla hizmetinize sunulmuştur.

Bu kitabımızın da diğerleri gibi insanlığa faydalı olması temenni ve duasıyla…

"SİZİN EN HAYIRLINIZ, İNSANLARA EN FAYDALI OLANINIZDIR." ( kozmik bilim ışığında şifalı bitkiler kitabı, Ahmet maranki şifalı bitkiler, elmas manranki, Nesil yayınları, Ahmet maranki alternatif tıp, kozmik bilim şifalı bitkiler fiyatı )Nesil Yayınları, Ahmet Maranki - Elmas Maranki tarafından yazılan Şifalı Bitkiler adlı kitabı incele diniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu97896051831138
MarkaNesil Yayınları
Stok DurumuVar
97896051831138
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.