Vahyin Aydınlığında Kişisel Gelişim Yakup Yıldırım

Fiyat:
185,00 TL
İndirimli Fiyat (%40,5) :
110,00 TL
Kazancınız 75,00 TL
Havale / EFT:
106,70 TL
Aynı Gün Kargo
Vahyin Aydınlığında Kişisel Gelişim Kitap Açıklaması

Mutsuz yaşam, çağımızın genel bir sıkıntısı olmaya başladı. Maddi imkânlar açısından önceki nesillere oranla çok daha iyi bir konumda olan modern insanın birçok şeyi var maalesef huzuru yoktur. Yaşadığı bunca lüks ve konfor, ona istediği huzuru sağlayamamıştır. Batı kökenli kişisel gelişim kitaplarındaki mutluluk önerileri de onu mutlu etmeye yetmemiştir.

Teknoloji ürünleri ile aşırı şekilde meşgul olmak ve sanal âleme gereğinden fazla vakit ayırmak, modern insanı kendinden kopararak birçok şeyi bilen ama kendi anlam ve değerini bilmeyen bir konuma düşürmüştür. Bu da insanın kendine yabancılaşmasına ve bir kimlik sorunu yaşamasına dolayısıyla da mutsuzluğuna sebep olmuştur.

Elinizdeki eser, insanı kendisi ile buluşturan, kaynaştıran ve insanın kendi anlam ve önemini, varlığının sır ve hikmetini, güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmesini sağlayan kapsamlı bir eserdir. Bu çalışmada, vahyin aydınlığında insanın ruhsal röntgenini çekerek, net ve anlaşılır şekilde bir takım çözümlemeler yaptık. İnsanın kişisel gelişimi konusunda doruk noktası sayılabilecek bir “insan modelini” gözler önüne sermeye çalıştık. Eserimizin, insanların gerçek manada kişisel gelişimlerine katkıda bulunması temennisiyle sağlık ve esenlikler diliyorum. Kitap Adı:              Vahyin Aydınlığında Kişisel Gelişim
Yazar:                      Yakup Yıldırım
Yayınevi:                 YDY Yayın Dünyamız
Hamur Tipi:            2. Hamur
Ebat:                       14 x 21
İlk Baskı Yılı:           2017
Baskı Sayısı:            1. Basım
Medya Cinsi:           Ciltli
Barkod:                    9786059898096
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786059898096
MarkaYayın Dünyamız Yayınları
Stok DurumuVar
9786059898096
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.