• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Yaşasın Umreye Gidiyorum

   Fiyat:
   42,00 TL
   İndirimli Fiyat (%38,1) :
   26,00 TL
   Kazancınız 16,00 TL
   Aynı Gün Kargo
             Stoktan Kargo

   Kitap            Yaşasın Umreye Gidiyorum  
   Yazar           Reyhan Uluyol  
   Yayınevi      Çınaraltı Yayıncılık
   Liste Fiyat   42 TL 
   Kağıt Cilt     1.Hamur Renkli Resimli, Kalın Ciltli
   Sayfa Ebat  342 Sayfa  - 16.5x23.5 cm
   Yayın Yılı     2018
   ISBN            9786052232156    
    
    

   Çınaraltı Yayıncılık Yaşasın Umreye Gidiyorum kitabını incelemektesiniz.    
   Reyhan Uluyol Yaşasın Umreye Gidiyorum kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Umre öyle bir ibadettir ki insanın imanını daha kuvvetlendirir, sağlamlaştırır. İnsanın zihnini, gönül dünyasını, idrakini açan bu ibadet sadece yetişkinlere ya da dindarlara mahsus bir ibadet değildir. Kutsal topraklarımızı görmek, Efendimizi ziyaret etmek, milyonlarca Müslümanla ahenk içinde ibadet etmenin lezzetini tatmak genç yaşlı herkesin gönül dünyasında izler bırakan ve bu izlerin insanın hayatına yön verdiği çok kıymetli bir ziyarettir.

   Bir diğer yandan hem bilim hem de tecrübeler gösteriyor ki insanın çocukluğunda yaşadığı güzellikler tüm bir hayatına ve dolaylı olarak onunla temas eden herkese yansıyor. Bu anlamda, Türkiyede her sene binlerce çocuğumuzun umreye gitmesi başlı başına bir güzellik.

   Onlara yönelik rehber niteliğinde hazırlanan bu çalışma, hem gidecek olan çocuklara güzel bir ön hazırlık hem de henüz gidemeyen çocuklarımıza oradaki güzellikleri, manevi atmosferi bir nebze de olsa tatmalarını sağlayacak kıymetli bir eser olacaktır.

   Kutsal topraklara giderken maalesef çocuklara da büyükler için hazırlanan umre kitabı hediye ediliyordu. Çok değerli Reyhan hanımın çocuklara hitap eden böyle güzide bir çatışma yaptığını duyduğum andan itibaren, son halini görmek için büyük bir heyecanla bekledim. Ve gördüm ki özenle ve titizlikle çalışılmış, çocukların diliyle anlatılan harika bir esere imza atılmış. Çocuklar ve yetişkinler bu kitabın sayfaları arasında heyecanlı ve coşkulu bir yolculuğa çıkarken bir umre kitabından çok daha fazlasını bulacaklar. Bu kitap, bu boşluğu fazlasıyla dolduracak. Diliyle, sözüyle, ifadeleriyle, anlatışıyla gönüllere taht kuracak.


   Sıtkı ASLANHAN
   Eğitimci- Yazar

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786052232156
   MarkaÇınaraltı Yayın
   Stok DurumuVar
   9786052232156
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.