Ziynetül Kulub, Kalplerin Ziyneti ŞAMUA

Fiyat:
370,00 TL
İndirimli Fiyat (%36,5) :
235,00 TL
Kazancınız 135,00 TL
Havale / EFT:
227,95 TL
65,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
 
  Kitap               Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti
  Yazar              Muzaffer Ozak
  Yayınevi          Salah Bilici Kitabevi
  Kağıt - Cilt       Sarı şamua, Lüks bez ciltli
  Sayfa - Ebat    496 sayfa , 16.5x24.5 cm


 
Salah Bilici Kitabevi yayınları Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti adlı kitabı incelemektesiniz.
Muzaffer Ozak Ziynetül Kulub kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

  
Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
 
 
   ziynetül kulub kalplerin ziyneti elhac muzaffer ozak
 

 
           ÖNSÖZ

Allah celle hazretlerinin izni ve inayetiyle, mâ'nevi fikir hayatımıza armağan ettiğimiz bu nâçiz risalemiz; mahiyyet ve muhtevası bakımın­dan büyük bir iddia mahsulü değildir. Zira, bu konuda büyüklerimiz tarafından Arabi, Farisî ve diğer lisanlarda yazılmış, oturmuş ve oku­tulmuş veya yazılmış fakat halka sunulmamış bir çok değerli eserler mevcuttur.

Havas ve Havassül-havas tâbir olunan ve herbiri birer gö­nül sultanı olan bu zevat-ı âli-kadrin te'lif buyurdukları çok kıymetli esereler yanında, bir hiç mesabesinde olan bu risâleciği kaleme almaktan muradımız; nasipleri bizden olacak ihvan-ı din-i mübiyne hizmet ede­bilmektir. Böylece, Cenabı-Hakkın bize ilham ve ihsan buyurduğu kadar, dilimizin söyleme gayreti ve kalemimizin yazma kudreti ile, aziz mille­timize ve muhterem din kardeşlerimize, Hak yoldaşlarımıza hayırlı ve faydalı olabileceğimizi düşündük.
 
Allahu azim-üş-şânın rizasını, Resûl-ü zişânın şefaat-i uzmâsını ve Evliyâullahın himem-i ruhaniyyetleri muktezasını tahsil niyyet-i hâlisanesiyle hazırladığımız bu risalemizde; halkımızın çoğunlukla bu konu­lardaki müşkillerini, elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar hal­letmeğe ve meçhullerine ışık tutmağa çalıştık. Bilindiği gibi, bu çok önem­li bahis İÇ ÂLEMİ ile ilgili bulunduğundan bu yol üzerinde yol kesenler, şeytan aleyh-ül-lâ'neye hizmet edenler ve Rahman suretinde görünen iblisler sayılamayacak kadar çoktur.
 
 
Bu risale; Hakka talip ve rizaya râgıp olanlarla, kendi özünü bil­mek murad edenlere ve insan doğup insan yaşamak ve insan olarak öl­mek isteyenlere ve nasipleri bizden olanlara — inşa'allah— iyi bir reh­ber olacaktır.
 
Bütün gayret ve hüsnrü-niyyetimize rağmen kusurlarımız olmuşsa, hata ve noksanlarımızın samimiyyetimize bağışlanmasını ehl-i irfanın iz'an ve vicdanlarından bekler, günahları, affetmesini ve örtmesini se­ven Allah celle hazretlerinden, kasten irtikâp etmediğimiz zühul ve nisyanlanmızın af buyurulmasını tazarrû ve niyaz eyler, ruhaniyyet-i Muhammediyye ve himmet-i Evliyâullahtan bize yardımcı olmalarını di­leriz.
 
Bu risalemizin; indi-ilâhiyyede, indi-Resûlullahta ve indi-Evliyâullahta mergup ve mahbup olmasını ve Ümmet-i Muhammed'e faydalar sağlamasını temenni ve ümit ederiz.
 
Tevfik, Allah'tandır...
 
  
Kutb-ül-ârifiyn, Gavs-ül-vâsiliyn, Hâtem-ül-müctehidiyn Pir Sultan Muhammed Nureddin Cerrahi fahrî türbedan, mukbil-i-akdâm-ül-Evliyâ  ( ziynetul kulub kitap, zıynetül kulub oku, kalplerin ziyneti kitabı, salah bilici yayınları, salah bilici kitabevi, muzaffer ozak kitapları, ziynet ül kulub , el hac muzaffer ozak )
  
El-Hac MUZAFFER OZAK
 
   
 
Salah Bilici Kitabevi yayınları Ziynetül Kulub Kalplerin Ziyneti adlı kitabı incele diniz.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9280000005279
MarkaSalah Bilici Kitabevi Yayınları
Stok DurumuVar
9280000005279
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.