2020 ÖABT Din Kültürü DKAB'IN PUSULASI KAZANDIRAN 2 Lİ SÜPER SET

Fiyat:
145,00 TL
İndirimli Fiyat (%52,4) :
69,00 TL
Kazancınız 76,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


Kitap          2020 ÖABT Din Kültürü DKAB'IN PUSULASI KAZANDIRAN 2 Lİ SÜPER SET!
Yazar          Mehmet Ümütli  
Yayınevi     Yedibeyza Yayınları    
Kağıt Cilt    1.Hamur Beyaz - Karton kapak cilt , 2 Kitap Set
Sayfa Ebat  Konu Anlatım 772 sayfa -  Deneme 200 Sayfa - 19.5x27.5 cm
Yayın Yılı    2020Mehmet Ümütli DKAB'IN PUSULASI KONU ANLATIMI Hazırlık Kitabı nı incelemektesiniz.   
Yedibeyza Yayınevi 2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Son Prova Tamamı Çözümlü 7 Deneme Kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


Ürün Özellikleri?

Yedibeyza Yayınları 2020 ÖABT DKAB’ın Pusulası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Konu Anlatımlı

YAZAR Mehmet Ümütli

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ADAYLARIMIZ…

Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak görev alabilmek için Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’nde (ÖABT) adayların başarılı olması hatta sıralamada üst konumlarda yer alması gerekmektedir. Bu itibarla “ÖABT”, siz öğretmen adayları için büyük bir önem arz etmektedir.

Özellikle 2020 yılından itibaren mezun sayısının katlanarak arttığı göz önüne alındığında konunun önem derecesi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bulunduğumuz bilgi çağında doğru bilgiye doğru kanaldan ulaşma da ayrı bir önem arz etmektedir. Zira öğrendiğimiz bilginin hayatımızı büyük oranda etkileyeceğini düşünürsek konunun ciddiyeti ve her kaynaktan alınmayacak kadar değerli olduğu ortaya çıkmaktadır.

DKAB’IN PUSULASI kitabımız, adaylarımızın ihtiyaçları ve yoğun talepleri doğrultusunda ortaya çıkmış bir eserdir.

Kitabımız Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ile İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği branşlarında sınava hazırlanan siz öğretmen adaylarımızın Alan Eğitimi ve Alan Bilgisi kapsamındaki soruları çözebilmeleri için gerekli bilgiler göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Konu içerikleri, pusula tarzına uygun bir şekilde ve adayın zihninde kolaylıkla kalacak bir tarzda madde madde yazılmıştır. Her sayfada işlenen konularla ilgili ÖSYM formatına uygun sorulara yer verilmiştir. Bu sayede konu anlatımının pratiğe aktarılması ve adayın konuya hakim olması sağlanmıştır. Ayrıca konular işlenirken mutlaka bilinmesi gereken püf noktalara ve bilgi hazinesi niteliğindeki ayrıntılara dikkat çekilmiştir.

Bildiğiniz gibi 2019 yılından itibaren Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’nde gerek soru sayısı gerekse içerik olarak bazı değişiklikler yapılmıştır. Bu bağlamda hem soru sayısı artırılmış hem de İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği alanında görev almak isteyen adaylar için müstakil olarak sınava girme zorunluluğu getirilmiştir. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ile İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği konuları aynı olsa da her iki branşta konuların dağılım oranları farklılık göstermektedir. DKAB’IN PUSULASI kitabımız bu farklılıklara ve güncel müfredata uygun olarak yeni ve farklı bir tarzda hazırlanmıştır. DKAB’IN PUSULASI kitabımızda bilgiyi doğru ve planlı bir şekilde ve tamamen sınava girecek adayları göz önüne alarak işlemeye çalıştık. Konuları adayının bilmesi gerektiği kadar izah ettik.

DKAB’ın Pusulası Kitabının Belirgin Özellikleri

Alanında en kapsamlı ve detaylı konu anlatımına sahiptir. Bununla birlikte konular içerisinde gereksiz hiçbir bilgiye yer verilmemiştir.

Alanında en güvenilir konu anlatımına sahiptir.

Her sayfada, o sayfadan çıkabilecek sorulara yer verilmiştir. Bu sayede adayın konuya hakim olması pekiştirilmiştir.

Konu anlatımında önemli noktalar koyulaştırılarak algıda seçicilik sağlanmıştır.

En önemlisi, kitabımız; Öğretmenliğe Ulaştıran Bu Zahmetli Yolculukta Siz Adaylarımız İçin Yol Gösterici Bir ”PUSULA” konumundadır.


Nasıl Çalışmalıyız?

Öncelikle bütün sınavlarda olduğu gibi ÖABT’de de başarılı olmanın tek yolu planlı bir çalışmadan geçmektedir.

Konu anlatımı mutlaka altı çizilerek çalışılmalıdır.

Önemli hususlar ezberlenmelidir.

Konular veya kavramlar arasında bağlantı bulunması halinde, daha fazla dikkat edilmeli, analiz ve sentezleme yöntemi kullanılmalıdır.

Yeterli Olur mu?

DKAB’IN PUSULASI Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı, konu anlatımı olarak yeterli bir çalışmadır.

Konular bitirildikten sonra daha fazla soru çözülerek bilginin yerleşmesi ve farklı soru tekniklerinin görülmesi sağlanmalıdır. Bu konuda adaylarımıza yayınevimizin ÖABT SON PROVA7 Detaylı Çözümlü DENEME kitabımızı tavsiye ediyoruz.

Gayret bizden, Başarı ise yalnızca Yüce Allah’tandır.


2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Son Prova Tamamı Çözümlü 7 Deneme

Yedibeyza Yayınları

NEDEN ÖABT SON PROVA?
 
DEĞERLİ ADAYLARIMIZ...

2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 DETAYLI ÇÖZÜMLÜ DENEME

SON PROVA - ÇÖZEN KAZANIR !


YEDİBEYZA YAYINLARI; kaliteli yayınları, yılların vermiş olduğu tecrübe ve siz değerli adaylarımızdan gelen yoğun talep üzerine ÖABT alanında bu değerli çalışmayı hazırlamış ve hizmetinize sunmuştur.

Deneme Kitabımız, 2020 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Öğretmenlik Alan Bilgisi Testlerini kapsayacak şekilde alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış denemelerden oluşmaktadır.

Kitabımız 200 sayfa olup, büyük boy ve tamamı çift renklidir. İçerisinde 7 Adet Tamamı Çözümlü Deneme bulunmaktadır. 

Deneme kitabımız ÖSYM Sorularıyla Uyumlu, YENİ SİSTEME UYGUN, YENİ NESİL SORULAR’ dan oluşmaktadır.

Çalışmamızda ÖABT’ ye eklenen Tecvit, İslam Kültür ve Medeniyeti, İslam Tarihi vb. konularla ilgili sorular ve çözümlemeleri de eklenmiştir.

Deneme kitabımızın en belirgin özelliği ÖABT sorularının AYRINTILI OLARAK ÇÖZÜLMÜŞ olmasıdır. Bu sayede adayın konuya dair detayları tekrar gözden geçirmesi ve eksiklerini telafi edebilmesi hedeflenmiştir.

Ayrıca bilgi ve yoruma dayalı soruların yanında öncelikli sorulara da yer verilerek adayın bilgiyi içselleştirmesi amaçlanmıştır.

2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 DETAYLI ÇÖZÜMLÜ DENEME kitabımız içeriğiyle ÖABT Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliğine hazırlanan adaylarımıza hitap etmektedir.

YEDİBEYZA Yayınları olarak bütün öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz.

Gayret bizden tevfîk yalnızca Yüce Allah’tandır.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786056815980
MarkaYedibeyza Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9786056815980
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.