365 Günde Sevgili Peygamberim Timaş

Fiyat:
300,00 TL
İndirimli Fiyat (%33,3) :
200,00 TL
Kazancınız 100,00 TL
Havale / EFT:
194,00 TL
56,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap             365 Günde Sevgili Peygamberim
Yazar            Nurdan Damla
Yayınevi        Timaş Yayınları
Kağıt  Cilt      2.Hamur , Renkli resimli, İNCE KAPAK CİLT
Sayfa  Ebat   447 sayfa -  17x24 cm
                      2022 Baskı

 

Timaş Yayınevi nin yayınladığı, Nurdan Damla ‘nın yazdığı, 365 Günde Sevgili Peygamberim kitabını incelemektesiniz.
365 Günde Sevgili Peygamberim kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
 
     
       365 GÜNDE SEVGİLİ PEYGAMBERİM

 
Değerli Ebeveynler ve Eğitimciler;
 
İstiyoruz ki 365 Günde Sevgili Peygamberim'le biricik Peygamberimiz evlerinize her gün konuk olsun. Anne, baba, çocuk birlikte paylaştığınız özel saatlerinizi bereketlendirsin, nurlandırsın.

Kitabımız, bir yıl boyunca okunması hedefiyle hazırlandı. Bu nedenle kitabımızda Peygamber Efendimizin hayatından seçilmiş 365 kesit yer alıyor. Hikaye diliyle üsluplandırılmış parçalarda kronolojik sıra takip ediliyor. Çocuğunuzla birlikte sevgili Peygamberimizin hayatına tanık olmak için 1. günden 365. güne kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Çocuklar dikkatlerini kısıtlı süre toplayabilirler. Bunun için kitabımızdan her gün bir parça okumalısınız. Böylelikle çocuğunuzun bir sonraki hikâyeye merakını korumuş, okunan metin hakkında düşünmesine zaman tanımış olursunuz.

Çocuğunuzun kitabımız içinde anlamakta zorlandığı olaylar, telaffuz etmekte güçlük çektiği kelimeler olabilir. Bu nedenle o gün okunan metin üzerinde onunla konuşmanızı soru cevap yöntemiyle aklına takılan noktaları aydınlatmanızı öneririz. Parçalarda geçen yer adlarını da kitabımızla birlikte hediye ettiğimiz 'Mutluluk Çağı Haritası'ndan bulmasını isteyerek çocuğunuzun görsel hafızasını aktif hâle getirebilirsiniz.

Ayrıca kitabımızda yer alan konu dizininden faydalanarak sevgili Peygamberimizin ve sahabelerin cömertlik, vefa, misafirperverlik, dürüstlük, barışseverlik, affedicilik gibi eşsiz niteliklerini keşfedebilir, çocuklarınızın karakter gelişimlerini bu yüksek ahlak modelleriyle destekleyebilirsiniz.

Peygamber Efendimizin ahlâkıyla ahlâklanmış bir nesil yetiştirebilmek dileğiyle...


        Arka Kapak
 
Sözlerini Hz. Muhammed'le (sav) süsleyen kalem sahipleri, gönüllerine düşen bu nakışları satırlara yansıtarak dostlarıyla paylaşırlar.


Nurdan Damla sıcak ve akıcı üslûbuyla, Osman Turhan da çizgilerin diliyle bunu yapmışlar. Gönüllerindeki Hz. Muhammed nakışlarından 365 kesiti bizimle paylaşmak için emek vermişler. En heyecan verici olanı, ortaya konan eserin yılın günlerine pay edilerek okuması-okutması, dinlemesi-anlaması kolay bir şekle büründürülerek takdim edilmesi...

Hem dostlara gönül rahatlığıyla götürülebilecek bir hediye, hem küçük çocuklarımıza okuyabileceğimiz, biraz büyüklere okumaları için verebileceğimiz değerli bir armağan...

Diyorum ki: gelin bize sevgili Peygamberimizin hayatından 365 kesiti birer gül gibi takdim eden bu çalışmayı ödüllendirelim. Gelin, her gün; eşimiz ve çocuğumuzla birlikte bir gül koklayarak kendimizi ve ailemizi ödüllendirelim. ( 365 gün sevgili peygamberim kitap , sevgili peygamberim oku , Nurdan Damla , Timaş yayınları , üçyüzaltmışbeş gün )
 

Fatih OkumuşTimaş Yayınevi, Nurdan Damla, 365 Günde Sevgili Peygamberim kitabını incele diniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752635333
MarkaTimaş Yayınları
Stok DurumuVar
9789752635333
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.