Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S) KARTON ÇELİK

Fiyat:
290,00 TL
İndirimli Fiyat (%43,8) :
163,00 TL
Kazancınız 127,00 TL
45,64 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kitap           Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S)   
Yazar          Mustafa Necati BURSALI  
Yayınevi      Çelik Yayınevi    
Kağıt Cilt      2.Hamur,  Karton cilt
Sayfa Ebat   496 sayfa,  15x21,5 cmÇelik Yayınları , Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (a.s) kitabı nı incelemektesiniz.    
M. Necati Bursalı , Alemlere Rahmet Hz. Muhammed kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2Kitaplar çıkıyor, kitaplar dolduruyor vitrinleri kiminin içi nur ve ışık dolu. Kimi kara kara fikirlerin harmanı, kimi billûr kâselerde sunulan zehir gibi insanlığı mahvediyor.
 
Fakat bu kitap: Âlemlerin bile var oluşuna sebep olanın hayatı... “Sen olmasaydın, sen olmasaydın, bu âlemi yaratmazdım!” hitabı izzetine mazhar olan Resuller Serverinin nur püskürtüsü...
 
Bu kitap: Hilkatın Fatihası, Nübüvvetin Hâtimesi, insaniyetin melce-i hürriyet ve adâletin bânisi, ins-ü Cinnin Peygamberi, Mahkeme-i Kübra’nın Şefâat Tâcı, Sidre-i Müntehanın husûsi misafiri, mekârimi ahlâkın mütemmimi, İmam-ül Haremeyn, Resûlüssakaleyn, Ceddül Hasaneyn’in güzelliklerinden bir demet sunuyor.
 
Bu kitap: Gönüllerin saadet sermayesi, âşıkların göz aydınlığı ve irfan Cennetlerinin Tûbalarından bir dal... Hem öyle bir dal ki, uçlarında hakikat ışıkları yanmaktadır....
 
Yazana değil, yazılanlara nazar edeceksiniz... Yâni, Allah Sevgilisinin nûrunu yudumlayacaksınız... O ki âleme Rahmettir. O ki, Mahşerin Reisi, Âdemoğlunun Efendisidir. Hamd ü senâ bayrağı onun mukaddes elinde, Peygamberlerle beraber ümmetler onun gölgesindedir.

Salât ona, selâm ona...


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786055457150
MarkaÇelik Yayınevi
Stok DurumuVar
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.