• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Bağlanma Günlüğü

   Bağlanma Günlüğü
   Bağlanma Günlüğü
   Bağlanma Günlüğü
   Bağlanma Günlüğü
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Fiyat:
   24,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,5) :
   15,00 TL
   Kazancınız 9,00 TL
   15.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Bağlanma Günlüğü     
   Yazar           Hatice Kübra Tongar
   Yayınevi       Hayy Kitap 
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa Ebat   204 sayfa -  15,5x23 cm.
   Yayın Yılı     2020
      


   Hatice Kübra Tongar Bağlanma Günlüğü kitabı incelemektesiniz.   
   Hayy Kitap Bağlanma Günlüğü kitap hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece’ daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı. Evliliğimiz -Rabbimizin tarifinde olduğu gibi- bize ‘huzur’ versin, anneliğimizle birlikte becerilerimiz, farkındalığımız ve kalbimiz de büyüyebilsin duasıyla sana ulaştı.

   Her bir sayfada kendi iç yolculuğumuzu besleyen, farkındalığımızı geliştiren, gözümüze tefekkür gözlüğü iliştiren, geçmişe dair acılarımızı ve hesaplarımızı temize çeken teknik ve uygulamalar; yavrumuzla bağımızı güçlendirecek ‘Bağlanma Temelli’ oyunlar var.

   Teknik ve uygulamalara düzenli bir şekilde devam ederek ‘kendimizle’; günlük oyunları oynayarak ‘yavrumuzla’ ve ‘ailemizle’ yeniden güvenli bir bağ kuracağız. Günlük esma zikirlerini çekerek, Yaratanımızla (cc) bağımızı güçlendirmeye talip olacağız. Ve o gün yaşadığımız deneyimleri, hissettiğimiz duyguları, değişimleri ve gelişimleri günlüğümüze not ederek, gün be gün gelişen tekamül yolculuğumuzu takibe çıkacağız.

   O zaman hazır mıyız fıtratımızdaki özü, ailemizdeki güzelliği, annelikteki muhabbeti keşfetmeye? Haydi hep birlikte aşk ile; ‘Niyet ettik niyet eyledik değişime, gelişime, ailece güzelleşmeye…’


             ÖNSÖZ

   Biz büyürken evlilikle ilgili en çok 'Alan almış, satan satmış' tabirini duyduk. Sandık ki evlenince iş 'bitiyor', asıl meselenin evlilikle 'başladığını' fark edemedik.

   Anne olmayı çocuğun karnını doyurmak, altını değiştirmek, anlatmak, öğretmek... çocuğu büyütmek zannettik. Ebeveynliğin 'çocukla birlikte büyümek' olduğunun idrakine gelemedik.

   Belki de bu yüzden yalpaladık, tökezledik, düşüverdik.

   İşte bu günlük değişimin, gelişimin ve 'ailece'daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı.

   Evliliğimiz -Rabbimizin tarifinde olduğu gibi- bize 'huzur' versin, anneliğimizle birlikte becerilerimiz, farkındalığımız ve kalbimiz de büyüyebilsin duasıyla sana ulaştı.

   Her bir sayfada kendi iç yolculuğumuzu besleyen, farkındalığımızı geliştiren, gözümüze tefekkür gözlüğü iliştiren, geçmişe dair acılarımızı ve hesaplarımızı temize çeken teknik ve uygulamalar; yavrumuzla bağımızı güçlendirecek 'Bağlanma Temelli' oyunlar var.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057674395
   MarkaHayy Kitap
   Stok DurumuVar
   9786057674395
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.