Çocuk Yetiştirme Ahlakı

Fiyat:
90,00 TL
İndirimli Fiyat (%38,9) :
55,00 TL
Kazancınız 35,00 TL
Aynı Gün Kargo

Kitap           Çocuk Yetiştirme Ahlakı, Muhteşem Ahlak 3
Yazar          Muhammed Emin Yıldırım
Yayınevi      Siyer Yayınları 
Kağıt Cilt     2.Hamur - Karton Cilt
Sayfa Ebat  208 sayfa, 11.5x19 cm.
Yayın Yılı     2020Muhammed Emin Yıldırım Muhteşem Ahlak Serisi  Çocuk Yetiştirme Ahlakı kitabı nı incelemektesiniz.  
Siyer Yayınevi  Çocuk Yetiştirme Ahlakı kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2Çocuk Yetiştirme Ahlakı
Muhteşem Ahlak 3


Çocuk, varlığıyla büyük bir nimettir ve bir nimet ne kadar değerliyse o derece ağır bir külfete sahiptir. Bundan dolayı başta peygamberler ve sahâbe nesli olmak üzere tüm insanlık, çocuk meselesinde çok ağır imtihanlara tabi tutulmuşlardır. Çocuk, yokluğuyla da ağır bir imtihan olarak onların karşısına çıkmıştır. Bugün bizler de hem varlığıyla hemyokluğuyla bu önemli nimetle her an imtihan edilmekteyiz. 

Hâl böyle olunca her anne ve babanın en öncelikli meselesi; çocuklarını iyi yetiştirmek, onları iman, ihsan, irfan ve hikmet noktasında bir seviyeye erişebilmelerini sağlamaktır. Ancak her anne ve babanın itiraf edeceği üzere bu iş çok da kolay değildir. Her ne kadar zor olsa da bizlere emanet edilen çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilebilmesi bizim en aslî vazifemizdir.

Bu aslî vazifemizi yerine getirebilmemiz için bize iyi örnekler, ideal numuneler, bu zorlu işin üstesinden nasıl gelebileceğimizi bizlere gösterecek doğru bilgiler gerekir. Rabbimden niyazım odur ki bu kitabın;
az da olsa bu sahada insanımıza bir katkı sağlaması, eksiklerin tamamlanmasına, yanlışlıkların giderilmesine, aşırılıkların önlenmesine yardımcı olmasıdır.

 

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786057689719
MarkaSiyer Yayınları
Stok DurumuVar
9786057689719
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.