Çocuklarımıza Allahı Nasıl Anlatalım?  Mehmet Emin Ay  Timaş

Fiyat:
85,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


Kitap             Çocuklarımıza Allahı Nasıl Anlatalım?
Yazar            Mehmet Emin Ay
Yayınevi       Timaş Yayınları  
Kağıt Cilt       2.Hamur, Karton Kapak 
Sayfa Ebat   192 sayfa , 13.5x21 cm.Mehmet Emin Ay Çocuklarımıza Allahı Nasıl Anlatalım? kitabı nı incelemektesiniz.   
Timaş Yayınları Çocuklarımıza Allahı Nasıl Anlatalım kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


Çocuklarımıza Allahı Nasıl Anlatalım?
Mehmet Emin Ay

Eğitimciler, çocukların doğuştan dini kabule hazır olduklarını vurguluyorlar. Çocuklar, yaşına ve dönemine uygun bir tarzda anlatacağımız dini konuları çok yadırgamayacak, hemen kabullenme eğilimi gösterecektir. İşte bu noktada küçüklerin değil, büyüklerin eğitime ve bilgilenmeye ihtiyaçları vardır.

Çocuğumuzun dini kabule hazır olduğunu fark ettiğimiz anda en uygun fırsatı yakaladığımızı düşünür ve bildiklerimizi en ince teferruatına kadar anlatmaya başlarız. Amaç, Rabbimizi tanıtmak gibi hem samimi hem de mukaddes bir amaçtır. Niyet güzeldir. Fakat yalnızca niyetin güzel olması yetmemekte, niyetin nasıl gerçekleştirileceği de büyük önem kazanmaktadır. Bizim için bir sınav başlamıştır artık.

Dini eğitim vermek açısından çocuğumuzun ilk çocukluk yılları, onun geleceğini de etkileyecek başarılı bir dönem olabileceği gibi, kalıcı yanlışlar dönemi de olabiliyor…

İnsan hayatında ihmale gelmez ve vazgeçilmez bir yeri olan çocukluk dönemi eğitiminde; anne babalara, okul öncesi ve ilköğretim öğretmenlerine büyük destek sağlayacağına inandığımız bu değerli çalışmayı okuyucularımızın dikkatine sunuyoruz.


Diğer Özellikler
Stok Kodu9789753620956
MarkaTimaş Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9789753620956
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.