• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Bu TAM KAPANMA SÜRECİNDE ürün sevkiyatımız devam edecektir. Kargo Çalışmaktadır.

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Din Görevlisi ile 365 Gün

   Din Görevlisi ile 365 Gün
   Din Görevlisi ile 365 Gün
   Din Görevlisi ile 365 Gün
   Din Görevlisi ile 365 Gün
   Din Görevlisi ile 365 Gün
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%22) :
   39,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   39.00 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   1. Hamur, 2 Cilt Takım, 1.340 Sayfa
   100,00 TL
   KDV Dahil 67,00 TL
   %33
   Ciltli, 1.Hamur, 690 Sayfa
   65,00 TL
   KDV Dahil 35,00 TL
   %46,2
   Sarı Şamua Kağıt, Ciltli, Bilgisayarlı
   45,00 TL
   KDV Dahil 33,00 TL
   %26,7

          Stoktan Kargo

   Kitap             Din Görevlisi ile 365 Gün , Her gün bir ayet, bir hadis, bir dua, bir fetva
   Yazar            Heyet
   Yayınevi        Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları
   Kağıt Cilt      1.Hamur Ivory , Ciltli, Kalın Cilt
   Sayfa Ebat   768 Sayfa - 16x23
   Yayın Yılı      2019
   ISBN             9786057580788   Diyanet Yayınları Din Görevlisi ile 365 Gün kitabını incelemektesiniz.
   Din Görevlisi ile 365 Gün kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

      ÖN SÖZ

   Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.
   Din; akıl sahiplerini kendi irade ve arzularıyla hayırlı olan şeylere sevk eden ilâhî bir kanundur. Bununla birlikte din sadece vicdanlarda yaşanacak bir düşünce değil; hayatı­mızın her alanında canlı bir şekilde sonuçları görülecek, haya­tı şekillendirecek bir sistemdir.

   Yüce dinimiz İslam, Rabbimiz tarafından peygamberle­rin sonuncusu Hz. Muhammed (s.a.s.) aracılığı ile tüm insan­lığa gönderilen son ilâhî dindir. Yüce dinimiz İslam bizlerden Rabbimize itaatkâr bir kul olmamızı, insanlara ve tüm mahlûkata karşı iyi davranışlar sergilememizi ister. Bunun için en güzel örnek olan Sevgili Peygamberimizi rehber olarak tak­dim eder.

   Resûl-i Ekrem (s.a.s.), Rabbimizin razı olacağı bir ha­yat yaşamış, ümmetinin de aynı şekilde bir hayat yaşamasını öğütlemiştir. Ashabını en güzel öğütlerle eğiten Peygamber Efendimiz ümmetine iki rehber bırakmış ve bu hususta şöyle buyurmuştur: "Size iki şey bırakıyorum, onlara sımsıkı sarıl­dığınız sürece yolunuzu asla şaşırmayacaksınız. Bunlar: Al­lah'ın Kitabı ve Peygamberinin sünnetidir." (Muvatta', Kader, 3.)

   Peygamber Efendimizin nasihatlerini can kulağıyla din­leyen Müslümanlar, büyük bir İslam medeniyeti kurmuştur. Bu eşsiz medeniyetin temsilcileri de nebevî nasihati hayatla­rının merkezine alarak kalp kırmadan, gönül incitmeden ve 
   yaratılanı Yaratan'dan ötürü severek gönüller kazanmışlar, insanlara Allah'ın dinini tebliğ etmişlerdir.

   Diyanet İşleri Başkanlığımız da kuruluşundan günümü­ze İslam Medeniyeti'ni dünyanın dört bir köşesine ulaştırmak için çaba göstermektedir. Anayasamızın Başkanlığımıza yük­lediği "İslam dininin inançları, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri yürütmek, din konusunda toplumu aydınlatmak ve din hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması için iba­det yerlerini yönetmek" görevini layıkıyla yerine getirmeye gayret etmekte, hizmetlerini her geçen gün artırmaktadır.

   Başkanlığımızın hizmet alanlarından biri de ülkemiz başta olmak üzere Müslümanların yaşadığı tüm coğrafyada cami hizmetleri kapsamında vaaz ve irşat yoluyla insanları bilgilendirmek ve aydınlatmaktır. Minarelerimizden yükse­len ezan sesleri bizi sadece vakit namazlarımızı eda etmeye çağırmaz. Cami, ezanıyla, minaresiyle, kubbesiyle, mihrabıy-la, minberiyle aynı zamanda kulluğa, ibadete, takvaya, ilme ve güzel ahlaka davet eder.

   Bu kapsamda ülkemizde sayısı doksan bine ulaşan cami­lerimizde, erkek, kadın ve 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarımızda, manevi rehberlerimiz aracılığı ile kredi yurtlar kurumlarında, gençlik merkezlerinde, sevgi evlerinde, diyanet okuma sa­lonlarında, kahvehanelerde ve uygun olan her mekânda ka-dın-erkek, yaşlı-genç ve çocuk demeden bütün insanları kuşa­tan vaaz ve irşat programları gerçekleştirilmektedir.

   Günümüzde bilgi aktarımının çok hızlı bir şekilde ya­yılması önemli görülse de en etkili iletişim yolu, mesajın yüz yüze aktarılmasıdır. Bu sebeple erkek ve kadın din görevlileri­mizin pratik olarak başvuracakları, İslam dininin yüce haki­katlerini vatandaşlarımıza aktaracakları "Din Görevlisi ile 365 Gün" isimli bu eser hazırlanmıştır.

   Bu kitapta konular seçilirken belli gün ve haftalar göz önünde bulundurulmuş, ilgili ayet ve hadisler, aktarılan diğer bilgiler dipnotta gösterilmiş, bazı konular önemine bi­naen tekerrür etmiştir.

   Hadisler, Başkanlığımızca hazırlanan "Hadislerle İslam" külliyatından, fetvalar, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığın­ca hazırlanan "Fetvalar" adlı eserden, dualar da Kur'an-ı Ke-rim'de yer alan dualardan ve Peygamber Efendimizin duala­rından istifade edilerek hazırlanmıştır.

   Cami derslerinin verimliliğini artırması amacıyla hazırlanan bu eserin, dini hayatımızın şekillenmesine yardımcı olmasını, başta din görevlilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza faydalı olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

   DİN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057580788
   MarkaDiyanet Vakfı Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786057580788
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.