• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   En Sevgiliden Uzanan Dallar 1

   En Sevgiliden Uzanan Dallar 1
   Görsel 1
   Fiyat:
   15,00 TL
   İndirimli Fiyat (%43,3) :
   8,50 TL
   Kazancınız 6,50 TL
   8.50 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo   Kitap           En Sevgiliden Uzanan Dallar 1

   Yazar          Nureddin Yıldız
   Yayınevi      Tahlil Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

   Sayfa Ebat   167 sayfa , 11x19,5 - Roman Boy
   Yayın Yılı     2019
   ISBN            9786056015878

    


   Tahlil Yayınları En Sevgiliden Uzanan Dallar - 1 kitabı nı incelemektesiniz.    
   Nurettin Yıldız En Sevgiliden Uzanan Dallar 1 kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.


   EN SEVGİLİDEN

   Bu kitap dizisi, hayatını hadisler çer­çevesinde yaşamak ve hadis ezberle­mek isteyenler için bir kılavuz niteli­ğindedir. Kitapta, Sünnet paydalı bir hayat için akla takılan birçok soruya cevap mahiyetindeki hadisi şerifler Nureddin Yıldız Hoca tarafından derlenmiştir.

   Cennet nerede?

   Kişinin kendi anne-babasına sövmesi nasıl olur?

   Küslüğü gidermek için yapılacak şey nedir?

   Allah'ın sınırları nelerdir?

   Düşman karşısında Müslüman'ın duruşu nasıl olmalıdır?

   Rızkın bollaşması ve günahların bağışlanması için tavsiye edilen nedir?

   Az işle çok kazanan kimdir?

   Allah'ın ve kulların hakkı nedir?

   Allah katında en sevimli amel nedir?

   Hidayete vesile olmanın müjdesi nedir?


     Takdim

   Kur'an'ımızdan sonraki en önemli bilgi ve din kaynağı­mız, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellemin hadisleridir. Ümmet'imiz asırlardan beri hadisle beslenerek dinini taze tut­tu. Hadisler sayesinde doğuda ve batıdaki bütün mü'minler kendilerini Medine'de hissettiler. Hadislerin bizim için değeri rakamlarla ifade edilemeyecek kadar büyüktür.

   Sayısını Allah Teâlâ'dan başkasının bilemeyeceği kadar çok mü'min, ilk asırlardan itibaren Resûlullah sallallahu aley­hi ve sellemin hadislerine hizmet etmeye çalıştı. Nifakın farklı tonlan ile İslam toplumunda her almaya çalışan ilim kisveli düşmanlara rağmen yaşadığımız asırda da hadise büyük hiz­metler yapıldı. Hadisler ezberlenmeye, hadislere ömür veril­meye devam edilmektedir. En Sevgiliden Uzanan Dallar -1
   Buhari, on asır önce de bir numaralı kaynaktı; bu asırda da bir numaralı kaynak olmaya adaydır. Asırlar uzadı ama Müslümanların gözünde hadis ve hadise ait anlayış sarsılma­dı. Bu, hamdedilmesi gereken bir nimettir. Önceki ümmet­lerle aramızdaki farklardan biri olarak bize bu nimeti lütfeden Rabb'imize hamdederiz. Nurettin Yıldız En Sevgiliden Uzanan Dallar 1 kitabı
    

   Bu kitap dizisi, hadisleri ezberleyerek Sünnet'le bağını güçlü tutmak isteyen mü'minlere yardımcı olmak için hazır­lanmıştır. Bu hadisler, özellikle bir konu etrafında toplanmış hadisler değildir.

   Hadisin belli şerhler gerektirdiği durumlar vardır. Hadisi herkesin aynı oranda anlamasını beklememiz doğru olmaz. Böyle bir ihtiyaç anında, kitabın sonundaki kaynakçadan ya­rarlanıp hadisin şerhine müracaat ederek ilgili hadisten ne anlaşılması gerektiğine bakmak mümkündür.

   Hadislerin daha çok hemen anlaşılabilecek olanlannı ve herkese hitap edenlerini seçmeye dikkat ettik. Temel maksa­dımız, hadis ezberlemeye yardım etmektir.

   Rabb'imizden, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem efen­dimizin Sünnet'ine hizmet etmeyi bize nasip etmesini niyaz ederiz.

   Nureddin Yıldız
   2009 - Bayrampaşa   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056015878
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056015878
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.