• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Bu TAM KAPANMA SÜRECİNDE ürün sevkiyatımız devam edecektir. Kargo Çalışmaktadır.

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Envar ül Kulub, Muzaffer Ozak

   Envar ül Kulub, Muzaffer Ozak
   Envar ül Kulub, Muzaffer Ozak
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   250,00 TL
   İndirimli Fiyat (%34) :
   165,00 TL
   Kazancınız 85,00 TL
   2.7 7
   165.00 www.goncakitap.com.tr
   55,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
    
   Kitap              Envar ül Kulub
   Yazar             El Hac Muzaffer Ozak
   Yayınevi         Salah Bilici Kitabevi
   Kağıt - Cilt      3.Hamur kağıt - Bez Cilt, 3 cilt
   Sayfa - Ebat   2.043 sayfa, 17x24 cm

    
   Salah Bilici Kitabevi yayınları, El Hac Muzaffer Ozak tarafından yazılan Envar ül Kulub  adlı kitabı incelemektesiniz.
   Envar ül Kulub kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    

       
                 ÖNSÖZ
    
    İnsanı ahsen-i takviym üzre, diğer bütün mahlûkatından üstün olarak yaratan, ona konuşmasını ve iç duygularını dile getirecek güzel sözler söy­lemesini, okuyup yazmasını öğreten, mü'min kullarının kalplerini iman ve islâm şerefiyle donatan, muvahhid kullarının göğüslerini hikmet ve yakin sırlarıyle nurlandırarak ısıtan âlemlerin Rabbi, Bedi'i ve Halıkına son­suz hamd-ü senalar eder; insanlığı dünya ve âhirette hak rızasına, ebedî saadet ve selâmete yönelten, cehil zulmetinden ilim ve irfan nuruna, küfür zilletinden tevhid ve iman şu'uruna ileten, insana insanlığını belleten Ne­bilerin önderi, velîlerin rehberi, iki cihan serveri ve âhir zaman peygam­beri olan Resûl-ü zişân aleyhi ve âlihi salâvatullah-ül-Mennân efendimize, bütün Enbiyâ-i Izâm ve Rusûl-ü kirama, âline, evlâdına, ezvacına, ashabı­na ve ahbabına salât-ü selâmlar arz ve ithaf eylerim.
    
    
   Malûm olduğu üzere, çeyrek asra yakın zamandan beri, İstanbul gibi mübarek bir beldede Eyyüp Sultan, Fatih, Bayezid, Süleymaniye, Sultan­ahmet, Yeni Cami, Koca Mustafa Paşa, Aksaray Valide ve Şehzade Camii şerifleri gibi kutsal mâ'bedlerde Allahu teâlâ'nın rızası, Resûl-ü müctebâ'nın himem-i ruhaniyyeti, Ehlullah'ın mâ'nevî himmeti ve ulemâ-i kira­mın feyiz ve bereketleriyle, aziz din kardeşlerime vâ'az-ü nasihatte bu­lunmak suretiyle faydalı olmağa çalışmaktayım. Envarul kulub 3 cilt
    
    
   Bundan önce, inayet-i Rabbaniye ve himem-i ruhaniyyet-i Muhammediye sayesinde tabı ve neşrine muvaffak olduğum (33) risale ve 3 cilt­ten ibaret  İRŞAD adındaki nâçiz eserime, Hak ve hakikat talibi ka­dir  bilir cemaatimle, sadık ve kâmil birer mü'min olan muhterem ve değerli okuyucularımın lütfetmek nezaketini esirgemedikleri ilgi ve sevgiye, bu­rada ve bu vesile ile minnet ve şükranımı ifade etmeği, ödenmesi ge­rekli bir borç ve vazife sayıyorum. Bu rağbet ve alâkadan cesaret ala­rak ve ihvan-ı din-i mübiynin bu konudaki arzu ve ricalarını emir telâkki ederek bu defa da KALPLERİN NURLARI anlamına gelen ENVAR-ÜL KULUB adını verdiğim bu nâçiz eserimi, ehl-i imana sunmağa cür'et et­miş bulunuyorum. Tertip, tanzim ve tasnif bakımından İRŞAD'ın devamı mahiyetinde olan ENVAR-ÜL-KULUB 'un,  kaç risale veya kaç cilt olaca­ğını, tetkik ve tetebbu erbabının iltifatları tayin edecektir.
    
   Allah celle celâlühu; tamamına erdirmeği nasip ve müyesser buyur­sun ve okuyanların, oku tanların ve dinleyenlerin kalplerini iman ve Kur'an nurlarıyla müzeyyen ve münevver, muhabbetullah ve muhabbet-i Resûlüllah ile mesrur eylesin, âmin bi hürmeti seyyid-il-mürseliyn vel-hamd-ülillahi Rabbil-alemiyn. ( envarül kulub kitap , envar ül kulüb kalblerin nurları , el hac muzaffer ozak , salah bilici kitabevi , salah bilici yayınları , 3 cilt envarul kulub seti, 3 kitap envarul kulup takım salah bilici yayınları )
      
    
   EL - HAC MUZAFFER  OZAK
    
    
    
     
   Salah Bilici Kitabevi yayınları, El Hac Muzaffer Ozak tarafından yazılan Envar ül Kulub  adlı kitabı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9280000005255
   MarkaSalah Bilici Kitabevi Yayınları
   Stok DurumuVar
   9280000005255

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.