• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye

   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye
   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye
   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye
   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%43) :
   28,50 TL
   Kazancınız 21,50 TL
   28.50 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Hanefiler İçin İlmihal El-Hediyyetul Alaiyye
   Yayınevi       Muallim Neşriyat
   Yazar            İbn Abidin Zade
   Çevirmen     Yrd. Doç. Dr. Osman Bayder
   Kağıt  Cilt     Sarı Şamua - Ciltli, Kalın Sıvama Cilt
   Sayfa  Ebat  480 sayfa - 16.5x24 cm.
   Yayın Yılı      2016   Muallim Neşriyat Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye kitabı nı incelemektesiniz.
   Hanefiler İçin İlmihal El Hediyyetul Alaiyye kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Mecelle-i Ahkâm-ı Adliyye cemiyeti üyesi Alâed-din İbn Abidinzâde'ye ait olan bu kitap, Hanefi mezhebinin muteber kaynakları esas alınarak kaleme alınmış bir Hanefi ilmihalidir. Kitabın belki de en önemli özelliği konuların basit, anlaşılır ve kast edilen anlamın anlaşılabileceği şekilde detaylı olarak ele alınmış olmasıdır. Kitapta yer alan görüş­lerin, mezhepte kabul görmüş ve fetvaya esas teşkil eden (müftâbih) görüşler olması, burada yer alan bilgiler ile gönül rahatlığı ile fetva verilmesini ve amel edilmesini mümkün kılmaktadır. Kitap daha çok ilk basamaktaki ilim taliplerinin ihtiyaç duya­cağı konuları ele almaktadır. Bu sebeple de genç yaştakilerin ihtiyaç duyacağı temizlik, namaz, oruç, adak, itikâf, yemin, zekât, kurban, hac, gündelik hayatta sıkça rastlanılan haramlar-helaller ile temel inanç esasları konularına yer verilmiştir.

    Müellifin Mukaddimesi

   Dinde fakih kılarak ve hidayete erenlerin yoluna girmeyi (sülük] kolaylaştırarak bizlere minnette bulunan Allah'a hamd; hatemu'l-enbiya ve kudvetu'l-asfiyâ olan seçkin nebiye, temiz âl'ine ve yolunu şaşıran­lara hidayet rehberi olan ashâb-ı kirama salat u selam olsun.
   Bu kitap, ilim yolculuğuna yeni başlayanların zorluk çektikleri iba­det konularını ele almaktadır. Kitaba "el-Hediyyetu'l-alâiyye li-telâmizi'I-mekâtibi'l-ibtidaiyye" adını verdim. Allah'tan niyazım bu kitabı müta­laa edenlerin bundan istifade etmesidir.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054709502
   MarkaMuallim Neşriyat
   Stok DurumuVar
   9786054709502
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.